logo
Wtorek, 05 lipca 2022 r.
imieniny:
Antoniego, Bartłomieja, Karoliny, Marii Goretti – wyślij kartkę
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

Katoflix

skrzynka intencji
 
___________________
 
 reklama

katolicyzm

teresa lorent Bamberg
Prosze o modlitwe za mojego syna ktorego sama chowam zeby mie nie bil i nie byl agresywny. Zadne moje modlitwy nie pomagaja. Jestem wykonczona tymi walkami i klotniami. Zaczal studia i rzucil nic nie robi. Prosze Pana Boga i sw.Maryje o pomoc dle Patryka.Prosze tez Siostry Klaryski o modlitwe za nas. Ja jestem tutaj sama na obczyznie i jest mi bardzo ciezko. Bog zaplac.
helena z mielca
w intencji znanej Bogu za EDYTE
Małgorzata
intencja ;za chorą Jadwigę Fojucik ,o pomyślną operację,i pomyślny powrót zdrowia do domu ,niech Matka Boża ,otacza troską ,i błogosławieństwem. z serca prosi ,Przyjaciółka Gosia.
Barbara Kołobrzeg
O nawrócenie syna Pawła i pracę dla niego
Antoni Koszęcin
Proszę siostry o modlitwę w intencii naszej córki żeby uwjeżyła że bez Boga niema życia wiecznego . A tu na ziemi miłości , dobroci , szacunku , żeby wkroczyła na drogę która prowadzi do Boga . Proszą rodzice Ja za pośrednictwem sióstr dziękuje Bogu za dotychczasową trzeźwości , a MATKĘ BOSKĄ PROSZĘ o pomoc w życiu obok alkoholu bo chciałbym z trzeźwą duszą stanąć u progu mego OJCA Szczęśliwy Trzeźwiejący Alkoholik Antoni
sMałgorzata-leszno
Intencja ;za obecną zmarłą .Jadwigę Liberę -Matka Kapłana.O Radość wieczną.Aby p.Jezus wynagrodził ,niebem ,za gorliwe serce ,i ,oddając swego Syna .ofierze .p.Jezusowi na służbę.niech p.Jezus błogosławi Mamie.. prosi ,przyjaciel rodziny.Małgosia Sieracka z mamą. ciocia zmarła wczoraj rano ,pogrzeb piątek o 12tej .proszę o modlitwe z rózańcem ,w godz.anioł Pański.Bógzapłąć!
ALA włocławek
Za duszę św.p Celiny Szczesnej synowa Ala
danka białystok
proszę o zdrowie dla mnie i pracę,opiekę i łaski dla Janka, opiekę i miłość Jędrka.
Elbląg
Prośba o modlitwę w środę 28.09.2011 o 7.30am - w intencji udanej rejestracji Grzegorza na terapię zamkniętą!. Jezu Ratuj! To Jego jedyna szansa pozwól mu wyzwolić się z choroby tak bardzo tego chce i chce żebyś to Ty go wyzwolił ! Bóg Zapłać Kasia
Halina z Radomia
Gorąco prosze o modlitwę w intencji uzdrowienia mnie i mojego taty z choroby nowotworowej oraz pomyślne wyniki badań. Halina
Beata Ostrołęka
Proszę o modlitwę w intencji o nawrócenie dla moich dzieci
marek-kronikarz-WRC
Za Duszę Ś/p Tomasza(38)...
Ewa Szczecin
Powierzajmy Panu kolegę Bartka jego życie, trudność w studiowaniu, by zgodził sę na wolę Bożą w jego życiu.
Agnieszka, Maków P.
Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojego Taty. O zdrowie dla Niego, siłę do zniesienia bólu i cierpienia, o uleczenie chorej trzustki. Bóg zapłać.
katarzyna Łódź
Dziękuję Ci Panie że Ty jesteś moją nadzieją we wszystkim. Proszę o niebo dla Duszy mojego syna Karola, o przemianę mojej rodziny ogniem Bożej Miłości - żywą wiarę Jarka, o nową spokojną pracę dla mnie w Winnicy Pańskiej, o pracę dla Jarka zgodna z Wola Bożą i opiekę Matki Najświętrzej nad naszymi dziećmi i o posłuszeństwo dla Beniamina . Chwała Ci Panie
marysia
proszę o modlitwę za moich nauczycieli
Alex
Proszę o modlitwę za brata
 
1  
...
323  
324  
325  
326  
327  
 

Patron Dniaśw. Antoni Maria Zaccaria
kapłan

Św. Antoni Maria Zaccaria urodził się w Cremonie w 1502 roku. Studiował medycynę w Padwie, ale zrezygnował z tego zawodu i został kapłanem Diecezjalnym. W 1530 roku założył kongregację kleryków regularnych św. Pawła. Chciał, by jego zakon był przeniknięty duchem Apostoła Narodów i dał go braciom za patrona. Od kościoła św. Barnaby w Mediolanie, gdzie osiedlił się nowy zakon, nazwano ich barnabitami. Św. Antoni wyniszczony gorliwą pracą apostolską umarł w Cremonie 5 lipca 1539 roku.
 

orazśw. Maria Goretti
dziewica i męczennica

Św. Maria Goretti urodziła się w 1890 roku w ubogiej rodzinie wieśniaczej w Corinaldo koło Ankony. W kilka lat później rodzina przeniosła się pod Nettuno. Wkrótce umarł ojciec. Maria pomagała matce w obowiązkach domowych i opiekowała się rodzeństwem. W wieku lat 12, gdy przeciwstawiła się grzesznym żądaniom młodzieńca mieszkającego w tym samym domu, została przez niego zasztyletowana 5 lipca 1902 roku.

jutro: bł. Teresy Ledóchowskiej

wczoraj
dziś
jutro