logo
Wtorek, 05 lipca 2022 r.
imieniny:
Antoniego, Bartłomieja, Karoliny, Marii Goretti – wyślij kartkę
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

Katoflix

skrzynka intencji
 
___________________
 
 reklama

katolicyzm

Paulina
Proszę o modlitwę za moje małżeństwo, o nawrócenie męża dp Pana Boga, o pokój i dobroć w jego sercu, ustanie agresji
Krystyna Luboń
Proszę o łaskę zdrowia psychicznego dla Sylwii.
agnieszka
Proszę o modlitwę w intencji znalezienia stałej, dobrej pracy w najbliższym czasie.
Paweł
O potrzebne łaski dla Adama,Tomka,Leszka,Ewy,Wojtka,a także dla rodziny,znajomych i przyjaciół. Serdeczne Bóg zapłać za modlitwę!
agnieszka nowy sącz
Proszę o modlitwę w intencji bym znalazła dobrą, stałą pracę w najbliższym czasie.
Katarzyna, Warszawa
O uzdrowienie z choroby nowotworowej dla Marka.
Krystyna Luboń
Proszę o łaski potrzebne dla Sylwii.
Marzena, Śląsk
Bardzo proszę o modlitwę w intencji pewnego kapłana. Pan Bóg wie o co chodzi. Bardzo, bardzo potrzebuje wsparcia modlitewnego.
Anna Szczecin
Proszę o modlitwę w intencji upragnionej pracy.
Bernadeta Warszawa
Prosze o modlitwe o łaski przebaczenia i pojednania
Grażyna
Miłosierny Boże, niech się stanie Wola Twoja, nie moja, ale bardzo, bardzo Cię proszę o potrzebne Łaski dla Pastora kościoła protestanckiego Artura Pawłowskiego z Kanady. Spalono mu dom, nękają Go mandatami, aresztowaniami. Odsuń od Niego te próby. Amen
Jan
Boże Ojcze dziękujemy za wszystko i prosimy w imię Pana Jezusa o zdrowie, odpuszczenie grzechów, dary Ducha Świętego, opiekę od zła i obfite błogosławieństwo w każdej sprawie.
Adam z Gdańska
Proszę o modlitwę za moją żone Kasie by dobry Bóg uwolnił ją z mocy szatana i nałogów:alkoholizmu,przeklinania,palenia,lekomani.Za mame,córke,Ize,brata,Asie z mamą,Kasie,Age,Zdzicha,Piotra,Darka,Krzyśka.Za zmarłych mi bliskich i za śp.Maćka,Zbyszka,Artura,Edka z rodzicami,Józka,Ziemka,Hieronima,Hanne,Marzene,Olka,Nalepe,Jarka,Mietka,Grześka,Jurka i Panią Karpińska.Za ludzi grzesznych i niewierzących.Za mnie.Boże,niech nie moja,ale Twoja wola się stanie!
Michał Budzyń
Żal,skrucha,przeproszenie za grzechy moje i mojej rodziny.Prośba o przebaczenie ich i zapomnienie oraz o łaski nawrócenia,żalu,skruchy,pokuty,pokory,mądrości,cierpliwości,czystości,ogłady,łagodności,spokoju,zrozumienia dla mojej babci Pelagii C,mamy Doroty C oraz cioci Marii C. Niech dobry Jezus ,Matka Najświętsza, Aniołowie Stróże inni Aniołowie jak najlepiej i jak najprędzej się nimi zajmą.
Marzena
Szczęść Boże, Proszę o modlitwę - mam problemy w pracy z nauką nowych rzeczy , zapamiętywaniem i zrozumieniem tego co mam robić
Mateusz, Katowice
Szczęść Boże! Proszę o modlitwę w intencji wartościowej, rozwijającej pracy, znalezieniu prawdziwej miłości i przyjaciół, realizacji bożego powołania, jak najlepszych relacji międzyludzkich, słusznych wyborów na polu prywatnym i zawodowym. Proszę o dar radości, dojrzałości, roztropności i gorliwości w wypełnieniu moich obowiązków. Bóg zapłać!
Anna Przemyśl
Jezu proszę o miłosierdzie i wolność za przyczyną błogosławionego Mateusza z Agnone dla Emmy i Joaquina, by ich miłość zwyciężyła nienawiść i zdradę w tym świecie. Błogosław ich rodzinie, Ovidio, Jefersonowi, daj im łaskę i to czego potrzebują. Jezu ty się tym zajmij. Maryjo Królowo Różańca Świętego z Pompejów módl się za nimi. Amen
Iwona gliwice
Błagam o modlitwę za męża o pracę dla niego, sytuacja finansowa po ludzku beznadziejna, sił brakuje i wiarą się chwieje, Bóg zapłać za każde westchnienie..
JOLANTA LEGNICA
PROSZĘ O ŁASKĘ UZDROWIENIA Z CHORÓB KTÓRE MNIE DOTKNEŁY . PROSZE O OPIEKĘ MARYJI I DARY DUCHA ŚWIĘTEGO W TYM TRUDNYM DLA MNIE CZASIE GDYZ PO LUDZKU NIE DAJE JUŻ SOBIE RADY.
Idalia, Biała Podlaska
O pojednanie z moim ukochanym Danielem i o czystą miłość dla nas i sakrament małżeństwa w przyszłości
 
1  
2  
3  
4  
5  
6  
7  
8  
9  
...
 

Patron Dniaśw. Antoni Maria Zaccaria
kapłan

Św. Antoni Maria Zaccaria urodził się w Cremonie w 1502 roku. Studiował medycynę w Padwie, ale zrezygnował z tego zawodu i został kapłanem Diecezjalnym. W 1530 roku założył kongregację kleryków regularnych św. Pawła. Chciał, by jego zakon był przeniknięty duchem Apostoła Narodów i dał go braciom za patrona. Od kościoła św. Barnaby w Mediolanie, gdzie osiedlił się nowy zakon, nazwano ich barnabitami. Św. Antoni wyniszczony gorliwą pracą apostolską umarł w Cremonie 5 lipca 1539 roku.
 

orazśw. Maria Goretti
dziewica i męczennica

Św. Maria Goretti urodziła się w 1890 roku w ubogiej rodzinie wieśniaczej w Corinaldo koło Ankony. W kilka lat później rodzina przeniosła się pod Nettuno. Wkrótce umarł ojciec. Maria pomagała matce w obowiązkach domowych i opiekowała się rodzeństwem. W wieku lat 12, gdy przeciwstawiła się grzesznym żądaniom młodzieńca mieszkającego w tym samym domu, została przez niego zasztyletowana 5 lipca 1902 roku.

jutro: bł. Teresy Ledóchowskiej

wczoraj
dziś
jutro