logo
Środa, 10 sierpnia 2022 r.
imieniny:

Bianki, Borysa, Wawrzyńca – wyślij kartkę

Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

Katoflix

skrzynka intencji
 
___________________
 
 reklama

katolicyzm

Mateusz, Katowice
Szczęść Boże! Proszę o modlitwę w intencji wartościowej, rozwijającej pracy, znalezieniu prawdziwej miłości i przyjaciół, realizacji bożego powołania, jak najlepszych relacji międzyludzkich, słusznych wyborów na polu prywatnym i zawodowym. Proszę o dar radości, dojrzałości, roztropności i gorliwości w wypełnieniu moich obowiązków. Bóg zapłać!
Anna Przemyśl
Jezu proszę o miłosierdzie i wolność za przyczyną błogosławionego Mateusza z Agnone dla Emmy i Joaquina, by ich miłość zwyciężyła nienawiść i zdradę w tym świecie. Błogosław ich rodzinie, Ovidio, Jefersonowi, daj im łaskę i to czego potrzebują. Jezu ty się tym zajmij. Maryjo Królowo Różańca Świętego z Pompejów módl się za nimi. Amen
Iwona gliwice
Błagam o modlitwę za męża o pracę dla niego, sytuacja finansowa po ludzku beznadziejna, sił brakuje i wiarą się chwieje, Bóg zapłać za każde westchnienie..
JOLANTA LEGNICA
PROSZĘ O ŁASKĘ UZDROWIENIA Z CHORÓB KTÓRE MNIE DOTKNEŁY . PROSZE O OPIEKĘ MARYJI I DARY DUCHA ŚWIĘTEGO W TYM TRUDNYM DLA MNIE CZASIE GDYZ PO LUDZKU NIE DAJE JUŻ SOBIE RADY.
Idalia, Biała Podlaska
O pojednanie z moim ukochanym Danielem i o czystą miłość dla nas i sakrament małżeństwa w przyszłości
Anna
Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mnie z bilesnej choroby układu moczoweo
janusz ,Gzorzow wlkp
Proszę o modlitwę intencji uzdrowienia z guza w odbytnicy czasami krwawiący, spuchniętego lewego kolana oraz zaczerwionego miejsca intymnych panów
DARIUSZ
BARDZO PROSZE O MODLITWE W INTENCJI WYZDROWIENIA DARIUSZA JEST W SZPITALU MA COVID19 I OBUSTRONNE ZAPALENIE PLUC BOG ZAPLAC
Elżbieta Wrocław
Proszę o modlitwę w intencji szczęśliwej operacji dla męża Andrzeja. Bóg zapłać za modlitwę.
Ania Krzeszowice
Prośba o modlitwę za ojca. Henryk jakubowski leży na oddziale covidowym i walczy o zycie. Bóg zapłać
Paweł
Proszę o modlitwę za Agatę ,Piotra ,Pawła o zdrowie o Dary i Owoce Ducha Swietego
Jan
Proszę Boga Ojca o zdrowie, ochronę od zła w każdej postaci i obfite błogosławieństwo w życiu dla Nataszy, Michała, Martyny, Ireny i Jana.
Agata, Jarosław
Bardzo proszę o modlitwę w intencji wujka Mieczysława, o cud uzdrowienia z ciężkiej choroby nowotworowej. Jezu Ufam Tobie!
Magdalena, Inowrocław
Proszę o modlitwę w intencji Wojciecha, który choruje na raka. Stan jest bardzo ciężki, chory zaczyna już tracić świadomość. Większość życia spędził daleko od Kościoła i chyba niestety też Pana Boga. Proszę dla niego o cud nawrócenia, ale też jeszcze jak najdłuższe życie.
Andrzej
Proszę o modlitwę za ojca w dniu jego 88 urodzin o zdrowie opiekę anioła stróża Matki Bożej i wszystkich świętych.
Adam Gliwice
Szczęść Boże Zwracam się z prośbą o modlitwę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o wstawiennictwo u Miłosiernego Syna Jezusa Chrystusa o pomoc i dobre zakończenie sprawy Bogu wiadomej. Bóg zapłać za każdą modlitwę.
Izabela Kraków
Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa, o dar rodzicielstwa dla nas.
Konrad
O uzdrowienie z alkoholizmu Piotra
Paweł Warszawa
Jezusie synu Dawida Ulituj się nade mną grzesznikiem! Jezu dziękuję za każdą Łaskę jaką otrzymam a chcę Ciebie prosić o zdrowie dla mnie i moich rodziców abyś zachował nas od wszelkich chorób i nieszczęść. Chcę prosić cię jeszcze abym znalazł pracę dzięki której stanę się samodzielny. Za to wszystko bądź uwielbiony Panie mój i Boże mój. Amen.
Paweł
O potrzebne łaski dla Jacka,Mariusza,Sławka,Pawła,Marka,Tomka,Piotra,Ryszarda,Stasia,Barbary,Justyny,Iwony,Marcina,Pawła,Tomka,Marka,Radka,Wojtka,Mariusza,a także dla ich rodzin i znajomych.Serdeczne Bóg zapłać za modlitwę!
 
1  
...
2  
3  
4  
5  
6  
7  
8  
9  
10  
...
 

Patron DniaŚw. Wawrzyniec
 
diakon i męczennik, patron ubogich

 

Św. Wawrzyniec był diakonem Kościoła rzymskiego za czasów papieża Sykstusa II. Był zarządcą dóbr kościelnych i opiekunem ubogich. Podczas prześladowania za cesarza Waleriana, przewidując swój koniec, rozdał majątek kościelny ubogim. W kilka dni po śmierci papieża Sykstusa, prefekt Rzymu zażądał wydania skarbu kościelnego. Wawrzyniec zgromadził ubogich i odpowiedział: "Oto są prawdziwe skarby Kościoła". Według legendy został umęczony na rozpalonej kracie 10 sierpnia 258 roku. Imię św. Wawrzyńca wymienia się w Kanonie rzymskim.

jutro: św. Klary

wczoraj
dziś
jutro