logo
Czwartek, 22 kwietnia 2021 r.
imieniny:
Łukasza, Kai, Nastazji, Epipodiusza, Leonida – wyślij kartkę
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 
 
Facebook
 
Drukuj
A
A
A
 
Śniadanie Wielkanocne z osobami potrzebującymi i w kryzysie bezdomności
 


“Śniadanie Wielkanocne z osobami potrzebującymi i w kryzysie bezdomności” to akcja organizowana przez duszpasterstwo już od 30 lat. Co roku staramy się pomóc osobom potrzebującym poprzez przygotowanie paczek z najpotrzebniejszymi rzeczami codziennego użytku.

 

W tym roku również chcemy się tego zadania podjąć! Podczas pandemii ta akcja wydaje nam się ważniejsza niż dotychczas. Chcemy pomóc osobom które mają ciężej, by nie czuły się osamotnione i choć przez chwilę nie myślały o swoich problemach.

 

Dlatego planujemy przygotować 700 paczek które przekażemy osobom potrzebującym i w kryzysie bezdomności podczas świąt Wielkanocnych.

 

Ze względu na aktualny stan epidemiologiczny nie jesteśmy w stanie sami zorganizować wydarzenia i dlatego nawiązaliśmy współpracę z Towarzystwem Pomocy im. św. Brata Alberta. Dzięki temu paczki trafią bezpośrednio do osób potrzebujących.


Możemy to osiągnąć dzięki Państwa wsparciu, do którego serdecznie zapraszamy!

 

Organizacja wydarzenia wymaga dużych nakładów finansowych, więc zachęcamy do wsparcia poprzez zrzutkę. Zebrane pieniądze przekażemy na zakup niezbędnych produktów oraz środków ochrony osobistej.

 

Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/sgejdx
Grupa dla wolontariuszy: https://www.facebook.com/groups/2218458785066798/
Mail: pomoc.gdansk@dominikanie.pl
Zobacz link do wydarzenia na Facebooku.

 

zyciezakonne.pl