logo
Niedziela, 24 stycznia 2021 r.
imieniny:
Felicji, Roberta, Sławy, Franciszka, Mileny  – wyślij kartkę
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 
 
Facebook
 
Drukuj
A
A
A
 
Agnieszka Kozak, Aneta Pietrzak
W poszukiwaniu siebie
Edycja Świętego Pawła
 


Wydawca: Edycja św.Pawła
Rok wydania: 2009
ISBN: 978-83-7424-633-0
Format: 145x205
Stron: 192
oprawa twarda

 
Kup tą książkę

 

Za pomocą prostej i komunikatywnej formy bajki psycholog zaprasza do odkrywania i nazywania swoich emocji oraz przyjrzenia się temu, czego doświadczamy w ważnych dla nas relacjach. Każdą opowieść kończy rozmowa autorek, w której pada wiele odważnych pytań i niezwykle ciekawych odpowiedzi odnoszących się do naszego życia. Zapraszamy do lektury i odkrywania czasami niełatwych spraw, z którymi warto się zmierzyć, by pozwolić sobie na życie pełnią.

***

Spis Treści:

1. Historia Kopciuszka
2. Dziki Ptak i pułpaka
3. W pracowni jubilera
4. Ostryga Magda
5. Miejsce dla Kamienia
6. Mur i most
7. Królewski ogórd
8. O złym smoku
9. Imię dla Jeżyka
10. Tajemnica Ogrodnika
11. Zgubiony Miś
12. Mróweczka i Pszczółka
13. Gwiazdeczka i Gwiazda
14. Serce Wilczka
15. Zima w dolinie
16. Chłopiec i woda
17. Ciepło i światło
18. Piłeczka
19. Architekt ogrodów
20. Z rytmem serca

 
Zobacz także
Jan Andrzej Kłoczowski OP
Określenie "bojaźń Boża" często budzi wiele nieporozumień. Według niektórych mędrców starożytnych i oświeceniowych, bogów zrodził strach przed naturą, przed życiem i samym sobą. Ale trzeba powiedzieć, że były też okresy, kiedy duszpasterze bardzo skrupulatnie i skwapliwie posługiwali się strachem, jako narzędziem swej duszpasterskiej posługi. Nie trzeba być wielkim znawcą dziejów homiletyki, aby przytoczyć liczne przykłady takiego właśnie, świadomego wzbudzania strachu przed piekłem i wszystkimi innymi ostatecznymi sprawami, aby dostatecznie wstrząsnąć sumieniami wiernych.
 
Maria Król-Fijewska
Mówimy dziecku, gdy z przerażeniem obudzi się w nocy: "Nie bój się, to tylko sen". Z drugiej strony uporczywe lub zaskakujące sny budzą w nas refleksję: "To musi coś znaczyć!". Sen – tajemnicza rzeczywistość, w którą zanurzamy się z codzienną regularnością. Wiemy, że rządzi się swoimi prawami, że nie jest prostym odzwierciedleniem świata na jawie.
 
Ela Konderak
Pewien szlachcic z La Manczy stracił kontakt z rzeczywistością, bo przeczytał zbyt wiele powieści rycerskich. Uwierzył we wszystko, co w nich napisano, poczuł się powołany do naprawienia wszelkiego zła i na chudej szkapie, w cudaczym stroju wyruszył przywracać chwałę dawnemu rycerstwu. Świat jawił mu się jako miejsce pełne smoków i czarnoksiężników zdolnych zamieniać księżniczki w pospolite chłopki...
 
 
___________________
 
 reklama
 
 
 

 

 
 
グッチバッグコピー グッチ財布コピー