logo
Sobota, 26 września 2020 r.
imieniny:
Kosmy, Damiana, Justyny, Łucji – wyślij kartkę
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 
 
Facebook
 
Drukuj
A
A
A
 
Warmińska Sztafeta Modlitewna za Synod
 


Warmińska Sztafeta Modlitewna za Synod to duchowa inicjatywa Warmińskiego Duszpasterstwa Młodzieży, która będzie trwała od 3 do 28 października. Celem Sztafety jest modlitwa w intencji Synodu dotyczącego miejsca młodzieży w Kościele, który w październiku odbędzie się w Rzymie pod hasłem "Młodzież, wiara, rozeznanie powołania".
 
Z tej okazji Warmińskie Duszpasterstwo Młodzieży podejmie modlitwę w intencji biskupów uczestniczących w Synodzie, a także o mądre rozeznanie sytuacji młodych w Kościele. W kilkunastu parafiach Archidiecezji Warmińskiej grupy młodych osób pod opieką kapłanów podejmą się dyżuru modlitewnego. 
 
– By czuć ducha jedności modlitwie towarzyszyć będzie „Pielgrzymka KRZYŻA LEDNICKIEGO”. Serdecznie zachęcamy do tego, by w pobliżu miejsca zamieszkania móc przyjść do najbliższej parafii, gdzie odbywać się będzie modlitwa za Synod. Razem możemy więcej! Jak to na VII Spotkaniu Młodych w Rybakach mówił jeden z napisów ewangelizatorów: RUSZ DU… SZĘ i łącz się razem z nami! – zaprasza ks. Radosław Czerwiński, duszpasterz młodzieży archidiecezji warmińskiej.
 
 
www.archwarmia.pl