logo
Wtorek, 07 maja 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 W adwencie postanawiam odpocząć od internetu.
Autor: zgredek (---.netia.com.pl)
Data:   2005-11-27 12:02

witam... w związku z tym, ze jest adwent postanowiłam sobie odpoczać od internetu!!! na czas całego adwentu :) do usłyszenia 25 grudnia!!! :) pozdrawiam :):):) módlcie się o to, abym wytrwała... papapa

 Re: W adwencie postanawiam odpocząć od internetu.
Autor: Ksawery (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2005-11-27 16:51

powodzenia!

 Re: W adwencie postanawiam odpocząć od internetu.
Autor: wronia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2005-11-27 17:03

zycze powodzenia

 Re: W adwencie postanawiam odpocząć od internetu.
Autor: Inara (62.205.209.---)
Data:   2005-11-27 18:32

Ktoś mi powiedział: "Czy jest jakiś sens rezygnować z internetu lub czegoś innego na czas adwentu lub wielkiego postu, jeśli potem powracam do starych obyczajów, do tego, co robiliśmy dotąd."

 Re: W adwencie postanawiam odpocząć od internetu.
Autor: zielona_mrowka (---.chello.pl)
Data:   2005-11-27 19:54

To czy jest jakiś sens jakiegokolwiek postu i umartwiania? (choćby tego piątkowego, jak w sobote zjemy znów schabowego?)
Pozdrawiam i nie generalizujmy :)

 Re: W adwencie postanawiam odpocząć od internetu.
Autor: klaudia (---.chello.pl)
Data:   2005-12-03 12:23

Wydaje mi się, że warto rezygnować, aby znaleźć czas na modlitwę, rozmyślania - na rozwój duchowy. Parę lat temu doszłam jednak do wniosku, że trudniej postanowić, że będę robić coś więcej dobrego, coś, co odczują inni, coś, dzięki czemu będzie im w życiu łatwiej, przyjemniej, weselej...

 Re: W adwencie postanawiam odpocząć od internetu.
Autor: zgredek (---.netia.com.pl)
Data:   2005-12-19 16:39

witam... jestem spowrotem... ponieważ nie wytrzymałam!!! :( myślę, że za dużo od siebie wymagałam... jeśli wcześniej ciagle siedziałam, to nie mozliwa praktycznie rzecza było całkowite zerwanie z internetem... :( i tak się stało... jednak nadal jest to jakies ograniczenia... chociaz siedzę na kompie ale mniej... wydaje mi się, ze przez ten adwent poczyniłam jakies postępy... i sie ciesze :):):) dziekuje, że byliście ze mną...

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: