logo
Wtorek, 07 maja 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Happy New Year 2006.
Autor: Jurek (---.perm.iinet.net.au)
Data:   2005-12-31 05:54

Drogi ks. Moderatorze i wszyscy Forowicze,
Poniewaz prawdopodobnie jestem najbardziej wysuniety na Wschod, pozwole sobie zlozyc juz Wam zyczenia Noworoczne,
Niech Dobry Bog Was blogoslawi i zawsze prowadzi, a Matka Boza ma w Swojej matczynej opiece przez caly 2006 rok, ktory bedzie chyba jeszcze trudniejszy niz ten trudny ktory dobiega konca, u nas za 8 godzin.
Jurek z Melbourne

 Re: Happy New Year 2006.
Autor: Bogna (---.chello.pl)
Data:   2005-12-31 14:19

No u Ciebie Drogi Jurku, to juz ten Nowy 2006 Rok zagościł, w Kraju, też niedługo zapuka do drzwi, za Atlantykiem jeszcze kilkanaście godzin poczekają. Jedno nie ulega wątpliwości... Kończy się stary, kolejny, którego nam przybyło, a zaczyna nowy..., oby był lepszy i wszystko tylko dobre ze sobą przyniósł. Dlatego przyłączam się do Twoich życzeń dla wszystkich Forowiczów bez względu na płeć, wiek, kondycję psychofizyczną, et cetera, et cetera... Jeśli Bóg bedzie u nas na pierwszym miejscu, to i tak wszystko będzie dobrze... Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich. Szczęść Boże.
Bogna z Gdyni.

 Re: Happy New Year 2006.
Autor: Gośka (---.napisz.net)
Data:   2005-12-31 14:32

Chętnie dołączam do życzeń
dla wszystkich , którzy pomagają na tym forum, dla wszystkich , ktorzy proszą o pomoc
dla wszystkich , którzy tworzą to forum
życzę
SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO 2006 ROKU
Zebyśmy nigdy nie czuli się samotni.
Gośka ze Złotnik

 Re: Happy New Year 2006.
Autor: Monika75 (---.adsl.inetia.pl)
Data:   2005-12-31 15:52

To i ja się dołączę..... w nowym roku zyczę wszystkim samych dobrych chwil, żeby Bóg obdarzał swoimi łaskami każdego z nas i abyśmy dzięki temu coraz bardziej zbliżali się do Niego.

 Re: Happy New Year 2006.
Autor: Lili (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2005-12-31 17:09

Ja również - wraz z mężem, który jest tu częstym gościem i uczestnikiem oraz z synkiem, który ze zrozumiałych względów jeszcze się tu nie pojawia - życzę wszystkim forowiczom dużo wykorzystanych okazji do czynienia dobra w Nowym Roku 2006 ;) Obyśmy wszyscy mogli się tu spotykać nie tylko po to, żeby pocieszać strapionych (niech ich będzie na tym forum i na świecie jak najmniej), ale także po to, żeby wzbogacać wzajemnie swoją wiedzę i inspirować się do pogłębiania życia duchowego. Szczególnie serdeczne życzenia kieruję do niestrudzonego moderatora o. Andrzeja Waśko (którego już dawno nie miałam okazji spotkać ani wirtualnie, ani realnie), którego ciężkiej pracy zawdzięczamy to wirtualne miejsce spotkań.

 Re: Happy New Year 2006.
Autor: Agata (---.stny.res.rr.com)
Data:   2005-12-31 17:54

With best wishes for happiness in the New Year.
God bless all of You.
Agata :)

 Re: Happy New Year 2006.
Autor: Michał (---.Zabrze.Net.pl)
Data:   2005-12-31 20:47

Zamiast silić się na oryginalność, podzielę się z Wami życzeniami mojego Syna:
"Życzę Wam gorących świąt. Wielu choinek pod prezentem. Spania w Sylwestra. Niech wam z śniegu spada niebo. Szczęśliwego Starego Roku.
Choć sensu większego to nie ma, Wesołych Świąt. Nowego Roku wesołego. Dobrego niemęczącego oczekiwania na tę jedyną godzinę (ale zaraz, zaraz, do którego roku ona należy?).
Życzyć Wam mogę wiele, lecz sami wiecie, co każdy, każdemu życzy.”
Krzyś

 Re: Happy New Year 2006.
Autor: B. (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data:   2006-01-01 02:00

Ja również dołączam się. Szczęśliwego Nowego Roku, Wszystkim!
Niech Pan Bóg i Mateńka Boża błogosławią Pytającym, Odpowiadającym, Księdzu Moderatorowi i Współbraciom.
Niech Pan Jezus błogosławi Polsce i całemu światu, a cały świat niech pokocha i przylgnie całym sercem do Boga. Co daj Boże...

 Re: Happy New Year 2006.
Autor: Jo-anna (---.dip.t-dialin.net)
Data:   2006-01-01 06:38

Szczesliwego Nowego Roku 2006, aby okazal sie lepszym niz poprzedni,
nowy roczek juz przyszedl.

 Re: Happy New Year 2006.
Autor: Aga (---.hsd1.il.comcast.net)
Data:   2006-01-01 15:43

Życzmy sobie abyśmy - tak jak ziemia obraca się wokół słońca - krążyli
dookoła Pana Boga, z całym sercem, tęsknotą, wszystkimi myślami. Wówczas
nasze życie, małe i duże kłopoty, krzyże, udręki serca nabiorą sensu
dlatego, że będziemy spełniać to, czego Pan Bóg od nas oczekuje, choćbyśmy z
tego nic, a nic nie rozumieli. (ks. Jan Twardowski)

 Re: Happy New Year 2006.
Autor: Jadwiga (---.satfilm.pl)
Data:   2006-01-01 22:03

Miłości i życzliwości oraz wszelkiego dobra, całemu zespołowi Katolika, życzy w Nowym Roku
Jadwiga
Ps. Serdecznie dziękuję za życzenia Swiąteczne.

 Re: Happy New Year 2006.
Autor: Ania (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2006-01-05 19:21

Ja tez z mojej strony strony pragnę życzyć Wam wszystkim tego co najpiekniejsze.Mogę przyznać, że "Katolik" jest moją ulubioną stroną internetową. Często tu zaglądam, potrzebuje pomocy a Wy mi jej udzielacie:) Bóg zapłać za wszystko! Zyczę zdrowia, przyjemnego zgłębiania się w nasza religię (bo jest bardzo fascynująca), opieki naszych patronów i powiedzenia Panu Jurkowi :)

 Re: Happy New Year 2006.
Autor: Jurek (---.perm.iinet.net.au)
Data:   2006-01-07 01:19

Dzieki droga Aniu,
To juz tydzien temu, pamietam bylo wtedy 40 st. Na 18-ta poszedlem na Msze sw. do St. Finbar's, potem pojechalem sie modlic do kosciola Niep. Serca Maryji. Gdy wracalem Olenka powiedziala mi, zebym wrocil bo w holu bedzie bal. Wrocilem i o 21-szej byla Msza sw. Neokat do polnocy.
Jurek

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: