logo
Niedziela, 12 maja 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Co zrobić z cudem?
Autor: Hubert (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2006-03-03 21:20

Dwa lata temu zdiagnozowano u mnie nieuleczlną chorobę. Leczono mnie, ktos sie za mnie modlił, ja tez sie modliłem. Tydzień temu lekarz powiedział, że na to nie jestem chory tylko na co innego i skierował do innego szpitala. Tam po badaniach stwierdzili, że jestem poważnie osłabiony mnóstwem chemii, jakie brałem i tyle. Poczułem, że jestem uzdrowiony. W rodzinie i znajomi kpią, że wyszła na jaw moja hipochondria. Inni uważają, że powinienem wytoczyc sprawe lekarzom, którzy mnie leczyli. Nie ma mowy o cudzie, wszyscy nabrali pewności, że nie byłem chory. Po raz pierwszy od miesięcy dobrze sie czuję. Chciałem komuś w Kościele przedstawić dokumentacje leczenia i poddać się badaniom przez kogoś, kto stwierdzi, czy to cud. Teraz myślę, żeby nikomu o tym już nie mówić i normalnie żyć. Bardzo się cieszę, ale czuję, że jestem z tym sam i wyszedłem na popaprańca. Myślę, o takich chorobach psychicznych, w których ktoś ma objawy, a potem się okazuje, że wcale nie jest chory, tylko ma psychiczne zaburzenia. Chwilami boję się, że okaże się, że jednak jestem chory, bo chwilami jest jednak mi słabo.

 Tematy Autor  Data
 Co zrobić z cudem? nowy Hubert 
  Re: Co zrobić z cudem? nowy Dziadek_Muminka 
  Re: Co zrobić z cudem? nowy andy pandy 
  Re: Co zrobić z cudem? nowy Me 
  Re: Co zrobić z cudem? nowy 38 na karku 
  Re: Co zrobić z cudem? nowy Marcin 
  Re: Co zrobić z cudem? nowy Beata 
  Re: Co zrobić z cudem? nowy Karolina 
  Re: Co zrobić z cudem? nowy Lili 
  Re: Co zrobić z cudem? nowy Ricardo 
  Re: Co zrobić z cudem? nowy przemek 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: