logo
Wtorek, 30 kwietnia 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Czy przeżywanie męki i śmierci Chrystusa może napełniać radością?
Autor: Kinia (80.48.227.---)
Data:   2006-03-04 13:05

Postanowiłam sobie, że przez cały okres Wielkiego Postu będę uczestniczyć w Drogach Krzyżowych. Wczoraj byłam na pierwszej. Myślałam, ze wypełni mnie ona jakąs nostalgią, smutkiem, a tymczasem z Kościoła wyszłam pełna radości. Czułam się taka szczęśliwa, lekka i spokojna. Nawet dziś rano, po raz pierwszy od kilku miesięcy obudziłam się z uśmiechem na twarzy. Czy to normalne? Czy rozważanie męki i śmierci Chrystusa może napawać radością, bo mam wrażenie, że robię coś źle, że nie powinno tak być? Jak właściwie powinnam przeżywać Drogę Krzyżową?

 Tematy Autor  Data
 Czy przeżywanie męki i śmierci Chrystusa może napełniać radością? nowy Kinia 
  Re: Czy przeżywanie męki i śmierci Chrystusa może napełniać radością? nowy martussa 
  Re: Czy przeżywanie męki i śmierci Chrystusa może napełniać radością? nowy Ja((Y) 
  Re: Czy przeżywanie męki i śmierci Chrystusa może napełniać radością? nowy aga 
  Re: Czy przeżywanie męki i śmierci Chrystusa może napełniać radością? nowy ata 
  Re: Czy przeżywanie męki i śmierci Chrystusa może napełniać radością? nowy andy pandy 
  Re: Czy przeżywanie męki i śmierci Chrystusa może napełniać radością? nowy Jerzy 
  Re: Czy przeżywanie męki i śmierci Chrystusa może napełniać radością? nowy ofca 
  Re: Czy przeżywanie męki i śmierci Chrystusa może napełniać radością? nowy Ricardo 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: