logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Co mam zrobić jeśli nie moge cofnąć czasu?
Autor: Małgosia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2006-03-15 12:41

Nie jestem już dziewicą. Stało się nie wiadomo kiedy i jak. Przez rok spotykałam się z chłopakiem, który miał inną dziewczynę. Teraz jestem z innym. Nie wiem czy go kocham. Masturbuję się.
Nie wiem jak to się stało i czemu nie potrafię się z tego wyrwać. Czasem mam świadomość tego co się stało. Tak daleko odeszłam od Boga. Co mam teraz mu powiedzieć? Kolejny raz obiecywać m poprawę. Sama w to nie wierzę. Przepraszam to za mało.
Nikt nie podejrzewa jak jestem naprawdę. Czuję się tak jakbym wszystkich oszukiwała.
Co mam teraz zrobić jeśłi nie moge już cofnąć czasu ?

 Re: Co mam zrobić jeśli nie moge cofnąć czasu?
Autor: Michał (---.zabrze.net.pl)
Data:   2006-03-15 13:57

Nie marnować.

 Re: Co mam zrobić jeśli nie moge cofnąć czasu?
Autor: Marcin (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data:   2006-03-15 14:38

Pokój Tobie
Może się zdziwisz ale dla Boga przepraszam wystarczy, nieco absurdalne z naszego punktu widzenia - prawda? Idź do spowiedzi wyznaj za co Boga przepraszasz, żałuj za grzechy i postanów poprawę. Nie zastanawiaj się co będzie jutro, pojutrze, czy będziesz upadać, czy nie, bo przyszłość nie należy do Ciebie
Dla Boga nie będzie miało żadnego, absolutnie żadnego znaczenia, czy jesteś dziewicą czy nie, dla Boga nie będą miały znaczenia Twoje grzechy, nie będzie miało znaczenia to ile razy Nim wzgardziłaś, ile razy się od Niego odwróciłaś i ile razy obiecywałaś poprawę. Bo On Cię kocha, kocha Cię teraz taką jaką jesteś i w stanie jakim jesteś. On już właśnie taki jest - absurdalnie kochający. Nie musisz się Mu niczym zasługiwać, tylko prosić o wybaczenie. Dla Boga nie ważna jest przeszłość człowieka, ważne jest TERAZ.
Powiedz Bogu przepraszam w spowiedzi, może będziesz w przyszłości przepraszać Ewangeliczne 77-razy, tego nie wiem, ale wiem, że On Tobie wybaczy 77-razy :). Zawsze wybaczy.
"Młody mnich przyszedł do Ojca Duchowego i powiedział - Ojcze upadłem, na to on klęknij udzielę ci rozgrzeszenia, na drugi dzień to samo - Ojcze upadłem, na to Ojciec - klęknij udzielę ci rozgrzeszenia, na trzeci dzień to samo. W końcu młody mnich mówi - jak długo będę upadał?, Ojciec odpowiedział - upadać będziesz do końca życia, ważne by Bóg zastał cię stojącym"

Marcin

 Re: Co mam zrobić jeśli nie moge cofnąć czasu?
Autor: wronia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2006-03-15 15:39

zgadzam sie z Marcinem - Bog cie kocha i czeka bys powiedziala Mu przepraszam a wredy na pewno ci wybaczy
nie boj sie ze nie dasz rady - bo to bez Boga nie dasz rady
"wszystko moge w Tym ktory mnie umacnia" Flp 4,13
twoj post swiadczy o tym ze juz jestes na drodze powrotnej do Boga - inaczej olalabys wszystko i powiedziala: "Boga nie ma"
idz wiec do spowiedzi przepros Pana za swoje grzechy i zacznij zycie na nowo - ale tym razem juz z Nim
jesli zaufasz Panu i bedziesz starala sie Go koachac calym swym sercem - bedzie dobrze
pozdrawiam

 Re: Co mam zrobić jeśli nie moge cofnąć czasu?
Autor: ASIEK (---.comernet.pl)
Data:   2006-03-15 21:12

Małgosia, oderwij sie od przeszlości. Ufaj tylko JEMU, On Cię podzwignie, doda sily ale ufaj. Różne są upadki ludzkie jednak wielka jest Milość Boża i walcz o siebie, o swoją kobiecość dla swojej przyszłej rodziny.
z Bogiem.

 Re: Co mam zrobić jeśli nie moge cofnąć czasu?
Autor: eReM (---.interpc.pl)
Data:   2006-03-15 22:28

Może to twoje pytanie jest takim pierwszym krokiem marnotrawnego syna w stronę domu Ojca?
Weź Pismo Święte do ręki i przeczytaj tę przypowieśc z Ewangelii św. Łukasza - rozdział 15, wersy 11-32.
Czyż ten młodszy syn, który tak beztrosko roztrwonił cały majątek nie przypomina ciebie? Ale on (w przeciwieństwie do twoich dylematów) zostawił całą przeszłośc, całą swoją nędzę, wstyd i niewiarę, i wyruszył w drogę powrotną.
A Tatuś cały czas z tęsknotą wyglądał za nim.
Tak, Bóg z niecierpliwą miłością czeka na ciebie w Sakramencie Pokuty, czeka na twój żal, twoją niemoc, czeka na twoją prośbę o wybaczenie i ratunek.
Pan słyszy wołających i jest blisko ludzi skruszonych w sercu. Chocby twoje grzechy były jak szkarłat, jak śnieg wybieleją!
Tam, podczas Spowiedzi zostaw całą swoją przeszłośc i zacznij od nowa, bo kto się wstecz ogląda, nie potrafi iśc za Jezusem.
Szukaj pomocy u Boga, a On cię wysłucha - poprzez posługę kapłana pomoże ci wyrwac się z nałogu i otworzyc na nowo czyste (dziewicze) serce.
Życzę ci szczęśc Boże :)

 Re: Co mam zrobić jeśli nie moge cofnąć czasu?
Autor: Marek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2006-03-15 23:11

NIe opieraj swojej nadziei na sobie - lecz na Bogu.
I pogadaj z Nim na ten temat - tak po prostu.
Dogadacie się.
pozdrawiam serdecznie
Marek

 Re: Co mam zrobić jeśli nie moge cofnąć czasu?
Autor: amata (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2006-03-16 00:25

Bóg nie żąda od Ciebie rzeczy niemożliwych, jak cofanie czasu. Natomiast możesz i jak najbardziej powinnaś skorzystać z tego, co dostępne - ze spowiedzi, a w razie trudności poszukać duchowego kierownictwa. Należy patrzeć przed siebie, ile jeszcze dobra można spełnić na ziemi, a nie bezproduktywnie koncentrować się na swoich grzechach, jeśli zostały lub zostaną wyznane.

 Re: Co mam zrobić jeśli nie moge cofnąć czasu?
Autor: dziewczyna (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data:   2006-03-17 09:12

Tak jak Michał napisał - nie marnuj czasu który Ci został. Walcz z tym i pros Boga i Maryję o pomoc. Łatwo nie bedzie ale warto. Pamietaj - "Kto wytrwa do końca ten będzie zbawiony" Dasz rade:) Powodzenia. I co najważniesze powinnaś najpierw pojednać się z Bogiem.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: