logo
Czwartek, 09 maja 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Szukam dokładnego przebiegu Liturgii Triduum Paschalnego.
Autor: toja (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2006-03-27 13:19

Gdzie mogę znaleźć w wersji elektronicznej dokładny przebieg Liturgii Triduum Paschalnego? Proszę, tylko nie piszcie, żebym udała sie do księdza w parafii, itp. Potrzebuję wersję elektroniczną, którą mogłabym wydrukować. Z góry dziękuję.

 Re: Szukam dokładnego przebiegu Liturgii Triduum Paschalnego.
Autor: muniek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2006-03-27 18:07

Podaj adres e-mail to ci wyślę pdf z rytuałem Triduum Paschalnego

 Re: Szukam dokładnego przebiegu Liturgii Triduum Paschalnego.
Autor: muniek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2006-03-27 21:40

Już wysłałem to do trzech osób :)
Ciekawe czy ktoś z was ma w zamian pdf (lub doc) z mszału w języku polskim (po łacinie sam mam)?

 Re: Szukam dokładnego przebiegu Liturgii Triduum Paschalnego.
Autor: jurek (---.perm.iinet.net.au)
Data:   2006-03-28 10:21

Droga Toja,
Moze takze zainteresuje Cie:
List pasterski
Biskupa Siedleckiego Zbigniewa Kiernikowskiego
o przeżywaniu Tajemnicy Paschalnej
na Triduum Paschalne 2003
http://www.diecezja.siedlce.pl/id.php?i=11&r=3&lp=4
Jurek

 Re: Szukam dokładnego przebiegu Liturgii Triduum Paschalnego.
Autor: zosia (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data:   2006-04-03 21:38

proszę o komentarze, przebieg liturgii Triduum

 Trzeci raz w te same błoto nie pojdę. Na pewno.
Autor: Karyna (82.177.50.---)
Data:   2008-03-20 15:55

Kochalam czlowieka i do dzis kocham...Ale zerwalam, przetrwalam i znioslam same trudne chwile po rozlące z nim... To byla druga rozląka, ale na ten raz juz postawilam kropkę w tych stosunkach, chociaz nie bylam chętną, iniciatorką rozląki...No i prosilam go więcej mi nie pisac, dac mi spokoj, bo napewno trzeci raz w te same bloto nie pojdę...Tym bardziej, znam go , jakim jest, ze jest nie staly i do mnie uczuc chyba nie mial raczej, bo pokazal swym zachowaniem, zostawiając mnie dąc z drugą...I tu po calkowitej rozlące, się odzywa...przesylając niewinne, ale serdeczne pozdrowienia..Wspomnienia odrazu się odradzily w mym wnętrzu...Robi to umyslnie, gdyz wie co czulam do niego..Bym go nie zapominalam...Jak z tym radzic?Zmienic nr? Tak, a przez internet prosi znajomych by mi pisali prosi o to swą terazniejszą dziewczynę...Jak z tym radzic? Trudno jest zapomniec czlowieka, gdy tak niby niewinnie, ale wlamują się w wnętrze czlowieka...Moze to juz moj problem? Moze sama nie potrafię radzic z tym? Ale...nie potrafię z nim obcowac nie tylko jak z przyjacielem, ale w ogole...

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: