logo
Wtorek, 30 kwietnia 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Pomózcie.
Autor: Ania (---.telpol.net.pl)
Data:   2006-08-09 00:38

Nadszedł dzien w którym moje zycie straciło sens z którym i tak było mi cieżko. Straciłam wszystko łącznie z wiarą co trzymało mnie by dalej oddychac. Dzisiaj jest tylko smutek, ból i wielka pustka której nie ma czym wypełnić. Jak mam zyc jak mi sie nie chce. Dzien w dzien płacze i szukam nadzieji a wszyscy po kolei mi ja odbieraja;( Chce umrzec

 Re: Pomózcie.
Autor: Marek (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data:   2006-08-09 13:11

To minie - choć wiem że dziś wydaje Ci się to pewnie nieprawdopodobne.
Program na dziś (i być może następne dni) - nie myśl o jutrze - myśl żeby wytrzymać do wieczornego snu.
Każdy jest w stanie wytrzymać do końca dnia - jęsli nie myśli o jutrze.
Jakby się przedłużało idź do psychologa - depresja to też choroba i nie ma się co wstydzić.
trzymaj się
Marek

 Re: Pomózcie.
Autor: Marcin (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data:   2006-08-09 13:19

Pokój Tobie
Temat tego postu powinnaś przedstawić Bogu.
Czy to wszystko co napisałaś powiedziałaś przede wszystkim Jemu ?
Może czas zaprosić Jezusa do swojej ciemności i pustki, takimi jakimi są. Nie prosić by ją Tobie odebrał, ale by zstąpił do Twojego szeolu by Cię wybawić.

Marcin

 Re: Pomózcie.
Autor: Teofil Ian S. (tis) (---.c31.msk.pl)
Data:   2006-08-09 13:39

A gdzie mieszkasz? Może byś mi opisała - na priv - okolicę w której mieszkasz. Napisz mi jaka u was jest pogoda. Przyglądaj się niebu, bo ono zawsze jest niepowtarzalne; poobserwuj zachowanie zwykłego wróbelka, zauważ wiele w nim radości; Przypatrz się mijanym po drodze ludziom - spróbuj odgadnąć w jakim są nastroju, czy się spieszą? A może mają czas wolny i cieszą się oddachaniem świeżym powietrzem, jakie nam Pan Bóg zawsze po burzy w prezencie daje...
Otwórz oczy i patrz; otwórz uszy (najpierw je trzeba dobrze wymyć) i słuchaj. Ileż to dźwieków wydaje świat w którym żyjemy. czy Ty te dźwięki potrafisz rozróżnić? Spróbuj, to naprawdę pasjonujące zajęcie.
Jest tak wiele ciekawych rzeczy na tym świecie, że ja choć wiele dziesiąt lat na nim żyję, wiem, że nie zdołam tu w doczesności wszystkiego zobaczyć, wszystkiego usłyszeć ale czy wtakim razie nie warto sobie zasłużyć na niebo? Tam dopiero będą zachwycenia!

 Re: Pomózcie.
Autor: ...a taka tam :-) (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data:   2006-08-09 15:00

Porozmawiaj z Przyjacielem... i przestań się nad sobą użalać!

"Chrześcijanin, to człowiek nadziei", a więc uwierz, że nie wszystko jeszcze stracone!

 Re: Pomózcie.
Autor: . (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2006-08-09 15:12

modle sie za Ciebie,jak widzisz masz dla kogo zyc-dla Boga ,dla ludzi z tego forum,dla tysiaca innych powodów,nawet jeśli jednym z nich jest cierpienie.Postaraj sie to usłyszeć,doswiadczyć,idź do Koscioła,w zwykły dzien,gdy będziesz mogła byc sam na sam z Jezusem.Wsłuchaj sie w cisze,w której przemawia,choc pewnie z poczatku wydawac Ci sie będzie,ze On sie odwrócił od Ciebie.Ale nie....kiedy Ty widzisz jedne slady wiedz,ze to nie są twoje samotne ślady stóp,ale ślady Jezusa,który teraz(TERAZ!)niesie Cię na rekach.

 Re: Pomózcie.
Autor: raf (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2006-08-09 17:33

witaj!
sam kiedys byłem w podobnym stanie. wydawało mi się ze wszystko stracone. Postanowiłem wtedy wziosc różaniec do ręki i wtedy spotykało mnie wielkie pocieszenie.zaczynając modlitwe byłem przygniębiony a koncząc w moim sercu pojawiał się wielki spokój, radość. to Matka Boska pokaszała mi jak bardzo zalezy jej na mnie i jak wielka jest moc różańca świętego!
masz dla kogo żyć. twoje zycie jest bardzo cenne dla Boga Jezusa Maryii i wszystkich świętych! jak mówi pewny fragment pisma św. większa radość w niebie z jednego nawróconago grześnika niz z 99 sprawiedliwych!
ten fragment mówi jak cenne jest życie kazdego człowieka takze i twoje!
wpatrz się w historie świętych ludzi. w ich życiu było wiele ciężkich sytuacji a pomimo to potrafili się temu przeciwstawic bo zawsze ufali Bogu!
bo kiedy człowiekowi wydaje się ze wszystko juz stracone nieodwracalne to dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych!
trzymaj się! niech Twoja Wiara okarze się silniejsza od niepowodzeń losu a Bóg na nowo wypełni wielką pustkę która jest w Tobie!

 Re: Pomózcie.
Autor: donia (---.crowley.pl)
Data:   2006-08-10 16:12

musi cie cos gnębić. cos barzo powaznego tez tak czasem mam ale nie mozesz sie poddawać. i nie mów ze chcesz umrzeć bo masz na to jeszcze czas i zawsze przemyśl co mówisz bo mozesz to powiedziec w nieodpowiedniej chwili i tak sie stanie. pozdrawiam donia i sie usmiechni

 Re: Pomózcie.
Autor: Mati (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2006-08-10 16:22

Aniu pamiętaj że nadzieja umiera ostatnia i nie ma sytuacji bez wyjścia.Abym ja i pozostali forowicze mogli ci coś praktycznego powiedzieć na ten temat z jakiego powodu tracisz sens życia i jakie okoliczności doprowadziły cie do takiego stanu...PAMIĘTAJ-jeżeli na świecie jest przynajmiej jeden człowiek któremu na Tobie zależy to WARTO ŻYĆ,przynajmniej dla niego.A tu na "Forum" znajdziesz ludzi którym zależy na tym byś wyszła z życiowego dołka... Z Bogiem!

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: