logo
Sobota, 11 maja 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Jestem czysta,.nie zniszczę tego tak szybko. Radosc :)
Autor: m. (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2006-09-02 18:16

Wiem, to forum pomocy, ale muszę się podzielić z Wami moją radością! Przed chwilą wróciłam z kościoła...byłam do spowiedzi....Ks. Twardowski mówił, że wielcy grzesznicy spowiadają się ,,chwilę,,....ja wyspowiadałam się dosłownie na jednym wdechu....i....zamiast ,,gromów z jasnego nieba,, - usłyszałam słowa pociechy, zamiast ,,kazania,, - wiele ciepłych słów zrozumienia...Nie jestem egzaltowaną nastolatką, ale łzy radości popłynęły same...tak ogromnie się cieszę, że wróciłam...jestem czysta...nie zniszczę tego tak szybko....Dzięki za mądrych KAPŁANÓW.....

 Re: Jestem czysta,.nie zniszczę tego tak szybko. Radosc :)
Autor: Anna (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data:   2006-09-02 18:55

Takie pragnienie spowiadania się trzeba mieć ustawicznie.Tylko wtedy to ma sens.......

 Re: Jestem czysta,.nie zniszczę tego tak szybko. Radosc :)
Autor: Bogumiła (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2006-09-02 20:40

Życzę Ci gorąco, żebyś potrafiła tę radość zachować jak najdłużej.

 Re: Jestem czysta,.nie zniszczę tego tak szybko. Radosc :)
Autor: Bogna (---.chello.pl)
Data:   2006-09-02 20:58

'nie zniszczę tego tak szybko' - Masz bardzo piekne pragnienie, zaproś więc szybko Jezusa, aby Ci w tym pomógł, bo bez Niego nie dasz rady sama. Gdyż zły tylko czyha, aby Ci przeszkadzać. (Por. Mt 12, 43-45) Jednocześnie bardzo Cię proszę, byś nie pomyślała sobie, że nie cieszę sie razem z Tobą, skoro podsuwam Ci takie teksty. Jakbym chciała ostudzić Twój zapał. Przeciwnie - staram się pokazać Ci, że istnieja rózne niebezpieczeństwa, kiedy pokładamy nadzieję w samym sobie, a nie w Panu naszym Jezusie. Pozdrawiam Cie bardzo serdecznie i życzę jak najdłuzszego wytrwania bez grzechu ciezkiego, zrywającego więzi z Chrystusem. Szczęść Boże.

 Re: Jestem czysta,.nie zniszczę tego tak szybko. Radosc :)
Autor: M (---.ntlworld.ie)
Data:   2006-09-02 22:57

Bardzo sie ciesze razem z toba. Wiem co to znaczy. Tez bylam wczoraj u spowiedzi i tez jestem szczesliwa bo jestem za granica i mam mozliwosc wyspowiadania sie i pojscia do komunii. To naprawde dla mnie szczescie uczestniczyc w mszy po polsku z mlodymi ludzmi ktorzy sa tutaj.

 Re: Jestem czysta,.nie zniszczę tego tak szybko. Radosc :)
Autor: Dziadek_Muminka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2006-09-02 23:11

Cieszę się Twoją radością,ale też ostrzegam,bo diabeł nie próżnuje(por.1P 5,8)
Pozdrawiam:)

 Re: Jestem czysta,.nie zniszczę tego tak szybko. Radosc :)
Autor: ...a taka tam :-) (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data:   2006-09-02 23:22

I za to chwała Panu!

 Re: Jestem czysta,.nie zniszczę tego tak szybko. Radosc :)
Autor: Agnieszka (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data:   2006-09-03 00:35

Też byłam dzisiaj u spowiedzi :) Ups! Patrzę na zegarek i muszę się poprawić bo już po północy..., czyli byłam w sobotę :)i też cieszę się, że jestem czysta :)
Pozdrawiamy spowiedników!

 Re: Jestem czysta,.nie zniszczę tego tak szybko. Radosc :)
Autor: Jurek (---.perm.iinet.net.au)
Data:   2006-09-03 07:37

Droga M.
Gratuluje, wlasnie pierwsza sobota miesiaca, jak milo czytac, ze jest wielu takich, warto odprawic wiecej takich spowiedzi i zawsze z Panem Jezusem i Maryi pomoca tak trzymac.
Jurek

 Re: Jestem czysta,.nie zniszczę tego tak szybko. Radosc :)
Autor: Marcin (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data:   2006-09-05 11:44

Wielkie rzeczy uczynił ci Wszechmocny dlatego zawsze bądz blisko Niego...

 Re: Jestem czysta,.nie zniszczę tego tak szybko. Radosc :)
Autor: bajka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2006-09-06 00:28

Ale gdyby znów przyszedł upadek, nie pomyśl, że wszystko stracone. Bóg się nie zmieni.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: