logo
Czwartek, 09 maja 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Re: W jaki sposob Bóg nam odpowiada?
Autor: Jurek (---.perm.iinet.net.au)
Data:   2007-05-04 09:47

Modlilem sie przed Najswietszym Sakramentem i wychodzac poprosilem Noel, ktora zwykle przychodzi o 15 - tej, aby sie tez za mnie tez modlila, bo ide nawracac zydowke. Znow pojechalem do p. Lusi. Otworzyla mowiac, ze wlasnie sie polozyla;
· to kiedy mam przyjsc bo mam bardzo wazna sprawe, aby pani powiedziec;
· moze pod koniec tygodnia tzn w srode. A co chce mi pan takiego powiedziec, jesli o Bogu to mnie nie interesuje zadna religia;
· to moze dwa slowa i po krotce jej opowiedzialem o tym co pisalem;
· nie, mnie zadna religia nie interesuje;
· tzn nie mam juz przychodzic?
· nie;
· ja tylko chce pani pomoc;
· wiem, ze pan chce mi pomoc, dziekuje;
· bede sie za pania modlil.

Sw Tereska mowi jesli Bog daje jakies pragnienie, to nie na prozno.

We wtorek przypomnialo mi sie, ze nie zaplacilem na czas rocznej $200 oplaty rzadowej za firme, za co jest $65 kary do miesiaca i $270 powyzej (uwazam to za zlodziejstwo, tymbardziej, ze fakture przysylaja 3 miesiace wczesniej). Postanowilem wiec wyslac czek, aby ewentualnie sie jeszcze udalo. Mialem godzine czasu, aby wyslac, wzialem wiec ksiazeczke czekowa do reki, poszukalem koperte, znaczki usiadlem na fotelu aby zaadresowac, wypisac czek, szukam ksiazeczki nie ma. Przewrocilem “wszystko do gory nogami”, chodzilem do kuchni do drugiego pokoju, na schody, modlilem sie wierzac, ze znajde i nie znalazlem. Nie moglem sobie tego darowac.
Na drugi dzien balem sie juz znow zaczac szukac, wiec godzine juz wczesniej zaczalem rzeczy ukladac, podnioslem poduszke fotelowa, gdzie sie wcisnela, choc tam tez reka sprawdzalem.

Pomyslalem tak jak dzis, moze: “On jest wtedy kiedy Go nie chcemy i nie ma Go gdy Go szukamy. Bog jest Bogiem i nie mozemy Go wlaczac i wylaczac, nie bylby wtedy Nim.”

Wczoraj Fr Leo, powiedzial mi ze Olenka jest bardzo madra, ladnie czyta i spytal kim chce zostac;
· nie wiem, ale modle sie aby byla swieta, wlasnie mi odpisala, ze wolalaby abym rozmawial z jej mama zamiast sie za nia modlic - odpowiedzialem;
· no widzisz, ze jest madra;
· ma rozum po matce, bo ja swoj jeszcze mam, jak mowi moj sasiad Holender.
Wieczorem Olenka chwali sie, ze znow dostala A+ ale z przyrody niestety tylko D+, nie wiem czemu, ale to jest potrzebne i sie uczylam- dodaje - bo chce byc lekarzem. Poraz pierwszy raz uslyszalem kim chce byc;
· moze Bog chce ci cos powiedziec, ze nie zawsze mozna polegac na sobie i pozwala czasem upasc - odparlem.

Jurek

 Tematy Autor  Data
 W jaki sposob Bóg nam odpowiada? nowy kasia 
  Re: W jaki sposob Bóg nam odpowiada? nowy Jurek 
  Re: W jaki sposob Bóg nam odpowiada? nowy Noemi 
  Re: W jaki sposob Bóg nam odpowiada? nowy 38 na karku 
  Re: W jaki sposob Bóg nam odpowiada? nowy Jurek 
  Re: W jaki sposob Bóg nam odpowiada? nowy Jurek 
  Re: W jaki sposob Bóg nam odpowiada? nowy Weronika 1 
  Re: W jaki sposob Bóg nam odpowiada? nowy Jurek 
  Re: W jaki sposob Bóg nam odpowiada? nowy Jurek 
  Re: W jaki sposob Bóg nam odpowiada? nowy poszukujaca 
  Re: W jaki sposob Bóg nam odpowiada? nowy Jurek 
  Re: W jaki sposob Bóg nam odpowiada? nowy Jurek 
  Re: W jaki sposob Bóg nam odpowiada? nowy Jurek 
  Re: W jaki sposob Bóg nam odpowiada? nowy Jurek 
  Re: W jaki sposob Bóg nam odpowiada? nowy Jurek 
  Re: W jaki sposob Bóg nam odpowiada? nowy Jurek 
  Re: W jaki sposob Bóg nam odpowiada? nowy Jurek 
  Re: W jaki sposob Bóg nam odpowiada? nowy Jurek 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: