logo
Czwartek, 16 maja 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Byc moze Bóg przemowi do mnie przez Was.
Autor: beata (---.bos.east.verizon.net)
Data:   2007-07-29 15:56

Stracilam ducha wiary. Cos sie stalo i nie wiem co. Codziennie wstaje i boje sie dalej zyc. Kiedys mialam duzo nadzieji i ufnosci i cos sie stalo ze nie potrafie czuc tak dalej. Znalazlam sie na pograniczu wielkiej beznadzieji kilka miesiecy temu. Odszedl odemnie chlopak, stracilam prace i bardzo sie rozchorowalam. To byla rozpaczliwa sytuacja. Nie mialam sil aby sie modlic. Lewdwo przezylam. Po tym doswiadzceniu ktore tylko bylo czescia cala mojej bardzo smutnej 34 letniej podrozy zyciowej ( 4 nieudane zwiazki,6 roznych prac,strata brata,choroba taty,bankructwo) zaczelam sie zastanwiac nad sensem moich dlugich modlitw wznoszonych do Boga. Kleczalam na kolanach codziennie, wyjmowalam rozaniec , wyszukiwalam wszystkich mozliwych modlitw aby ratowac moja dusze. Caly czas czuje w sercu ze wszystko to nie ma sensu i ze On i tak zrobi jak bedzie chcial. Czuje jakis Bozy gniew i ze kazdy dzien moze przyniesc mi kare. Boje sie ze moze byc gorzej. Nie mam na kim sie oprzec bo Boga sie boje , Jezusowi wydaje sie obojetna. Nic nie pomaga. Czytam duzo katolickich artykulow , wciaz sie modle ale wracam do punktu wyjscia. Na psychologa nie mam funduszy . Probowalam znalezc odpowiedz u kilku ksiezy ale pomoc byla bardzo chwilowa. Wiem ze czas mija i ja coraz bardziej gorzknieje . Bog nie chce bym byla zona i matka, bym mogla zawodowo sie rozwijac , bym byla wartosciowym elementem tego czlowieczenstwa. Czegoz wiec chce ? Pytam codzienie i nie znajduje odpowiedzi. Byc moze ma to byc zakon a ja sie boje to zrozumiec bo chce czegos innego? Znow stoje przed kolejnym problebem. Nie wiem gdzie jest moje miejce. Co zrobic ze swoim zyciem i dokad pojsc. Gdyby tak Jezus mogl ze mna usiasc na chwile , porozmawiac i powiedziec mi co zrobic to wiem ze z ufnoscia bym go posluchala i byla szczesliwa ze postepuje dobrze ale On milczy i nie wskazuje mi drogi a ja jestem bardzo zagubiona i nie wiem gdzie sie zwrocic. Byc moze przemowi do mnie przez Was?

 Tematy Autor  Data
 Byc moze Bóg przemowi do mnie przez Was. nowy beata 
  Re: Byc moze Bóg przemowi do mnie przez Was. nowy Kasia 
  Re: Byc moze Bóg przemowi do mnie przez Was. nowy Inka 
  Re: Byc moze Bóg przemowi do mnie przez Was. nowy ww 
  Re: Byc moze Bóg przemowi do mnie przez Was. nowy Joanna 
  Re: Byc moze Bóg przemowi do mnie przez Was. nowy jurek 
  Re: Byc moze Bóg przemowi do mnie przez Was. nowy Jurek 
  Re: Byc moze Bóg przemowi do mnie przez Was. nowy Jurek 
  Re: Byc moze Bóg przemowi do mnie przez Was. nowy marta-maria 
  Re: Byc moze Bóg przemowi do mnie przez Was. nowy 38 na karku 
  Re: Byc moze Bóg przemowi do mnie przez Was. nowy oaza 
  Re: Byc moze Bóg przemowi do mnie przez Was. nowy ona 
  Re: Byc moze Bóg przemowi do mnie przez Was. nowy Dziadek_Muminka 
  Re: Byc moze Bóg przemowi do mnie przez Was. nowy
  Re: Byc moze Bóg przemowi do mnie przez Was. nowy Wiesia 
  Re: Byc moze Bóg przemowi do mnie przez Was. nowy Michał 
  Re: Byc moze Bóg przemowi do mnie przez Was. nowy Jurek 
  Re: Byc moze Bóg przemowi do mnie przez Was. nowy Jurek 
  Re: Byc moze Bóg przemowi do mnie przez Was. nowy Jurek 
  Re: Byc moze Bóg przemowi do mnie przez Was. nowy Michał 
  Re: Byc moze Bóg przemowi do mnie przez Was. nowy jurek 
  Re: Byc moze Bóg przemowi do mnie przez Was. nowy Jolanta 
  Re: Byc moze Bóg przemowi do mnie przez Was. nowy Weronika 1 
  Re: Byc moze Bóg przemowi do mnie przez Was. nowy Joanna 
  Re: Byc moze Bóg przemowi do mnie przez Was. nowy molier 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: