logo
Czwartek, 09 maja 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Czy modlac sie i przykładajac do fizyki mam szanse zdac ja na maturze?
Autor: Onaaa (---.adsl.alicedsl.de)
Data:   2007-08-28 22:28

Czy jesli ja sama bardzo sie przyloze do fiyzki, to czy modlac sie mam szanse jakos ja zalapac, tak zeby przynajmniej zdac mature z niej. Fizyka mi nigdy nie szla i jakos nie moglam jej pojac, dlatego podkreslam ze zdaje sobie sprawe, ze bede musiala poswiecic temu przedmiotowi wyjatkowo duzo czasu i sie porzadnie przylozyc, jeszcze bardziej niz do innych przedmiotow. Bo samo z siebie nic nie przyjdzie.
Od kilku lat chodze w Niemczech do szkoly i tu sie pisze mature z 5 przedmiotow. I tu trzeba uczeszczac na prawie wszystkie 10 przedmiotow lekcyjnych, i wszystkie oceny z kazdego przedmiotu zadaja nam codzinnie zadania domowe. Wszystkie oceny z kazdego przedmiotu juz od teraz przez najblizsze 2 lata sa rowniez wliczane do matury. I niestety nie jest tu wcale latwiej niz w Polsce wbrew pozorom, jesli nawet nie trudniej. I nie dosc ze z kazdego przdmiotu zadaja nam obszerne zadania domowe to jeszcze mam niezbyt ciekawy plan lekcyjny. Tutaj ma od 12 klasy kazdy swoj plan lekcyjny, bo juz nie ma stalych klas i moj mi jakos wyjatkowo zle wypadl, bo np. w poniedzialek mam na 7:10 a do domu wracam o 18:00 a w reszte dni jest juz troche lepiej, ale zadaja nam codziennie bardzo duzo zadan domowych. Ale wyliczylam, ze jesli wybiore akurat fizyke na mature, obok 4 innych przedmiotow ktore juz wybralam, to moze uda mi sie zrezygnowac z uczeszczania na kilka innych przedmiotow i mialabym wiecej czasu, zeby skupic sie na pozostalych i na nauce jezyka. Na poczatku bylam normalnie zalamana, ale teraz cala moja nadzieja w tej fizyce. Bo jesli zostanie tak jak jest do tej pory, to boje sie ze w ogole matury nie podolam zrobic, pomimo ze wiekszosc czasu poswiecam nauce i sie naprawde przykladam.
Pytanie zadalam na samym poczatku. Dzieki z gory za szybke odpowiedzi. Z Bogiem

 Tematy Autor  Data
 Czy modlac sie i przykładajac do fizyki mam szanse zdac ja na maturze? nowy Onaaa 
  Re: Czy modlac sie i przykładajac do fizyki mam szanse zdac ja na maturze? nowy maryla 
  Re: Czy modlac sie i przykładajac do fizyki mam szanse zdac ja na maturze? nowy Dziadek_Muminka 
  Re: Czy modlac sie i przykładajac do fizyki mam szanse zdac ja na maturze? nowy Verba Docent 
  Re: Czy modlac sie i przykładajac do fizyki mam szanse zdac ja na maturze? nowy Anna 
  Re: Czy modlac sie i przykładajac do fizyki mam szanse zdac ja na maturze? nowy 38 na karku 
  Re: Czy modlac sie i przykładajac do fizyki mam szanse zdac ja na maturze? nowy Iza 
  Re: Czy modlac sie i przykładajac do fizyki mam szanse zdac ja na maturze? nowy Onaaa 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: