logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Czy moja modlitwa jest niezgodna z wolą Boga?
Autor: O. (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2007-11-11 20:36

Szczęść Boże,
często tutaj zaglądam, czytam Wasze wypowiedzi i pomagają mi one w codziennym życiu za co dziękuję :) Chciałam zapytać czy można modlić się o człowieka, którego się bardzo kocha, o jego miłość ale nie jest się pewnym czy jest to zgodne z wolą Bożą? Zależy mi na pewnym mężczyźnie, który jest w sidłach nałogu, oddalił się od Kościoła i chyba od Pana Boga. Modlę się za niego ale czy mogę modlić się o to, żeby odpowiedział na moje uczucie? Czasami wydaje mi się, że Pan Bóg tak jakby chce mnie ochronić przed nim bo życie z nim pewnie byłoby ciężkie (mam tego swiadomość). Cierpię teraz bo naprawdę chcę mu pomóc. Zastanawiam się czasami jaka jest wola Boża względem nas ponieważ myślę, że nasze poznanie było nieprzypadkowe ale jest wiele rzeczy, które utrudniają nam bycie razem. Może nie jest to zgodne z Bożymi zamiarami? Może nie powinnam się modlić o odwzajemnienie mojego uczucia? Ale z drugiej strony siła modlitwy jest ogromna. Może Pan chce się przekonać jak bardzo mi na tym człowieku zależy?

 Tematy Autor  Data
 Czy moja modlitwa jest niezgodna z wolą Boga? nowy O. 
  Re: Czy moja modlitwa jest niezgodna z wolą Boga? nowy Michał 
  Re: Czy moja modlitwa jest niezgodna z wolą Boga? nowy MarW 
  Re: Czy moja modlitwa jest niezgodna z wolą Boga? nowy Ania 
  Re: Czy moja modlitwa jest niezgodna z wolą Boga? nowy plankton 
  Re: Czy moja modlitwa jest niezgodna z wolą Boga? nowy ..::Milka::.. 
  Re: Czy moja modlitwa jest niezgodna z wolą Boga? nowy O. 
  Re: Czy moja modlitwa jest niezgodna z wolą Boga? nowy 38 na karku 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: