logo
Sobota, 27 kwietnia 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Msza święta w intencji Internautów.
Autor: ks. Marian (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data:   2008-02-03 21:59

Jutro pierwszy poniedziałek miesiąca. Jak weszło już w tradycję w tym dniu modlimy się w intencji wszystkich Internautów.
Ja włączam się do tej wspólnej modlitwy. Mszę św. w tej intencji odprawię jutro o godz. 16:00 w Kaplicy "Miłosierdzia Bożego" w Szpitalu Centrum ATTIS w Warszawie przy ul. Górczewskiej.
Zapraszam wszystkich do tej wspólnej modlitwy. Modlitwą obejmujemy również Księży Salwatorianów a szczególnie Ks. Moderatora.
Ks. Marian
------------------

Dziękując ks. Marianowi, dołączam comiesięczne zaproszenie do modlitwy, skierowane również do społeczności naszego Forum:
Drodzy Forowicze, od września 2003 r. w naszym serwisie www.katolik.pl trwa 'Krucjata w intencji srodków społecznego przekazu' www.katolik.pl/index1.php?st=cale&typ=krucjata

Wielu Internautów w Kraju i za granicą podjęło naszą inicjatywę modlitwy w intencji mediów w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca, a szczególnie Internautów i internetu. Kapłani pracuąjcy w naszym apostolacie internetowym odprawiają Mszę św. w pierwszy poniedziałek miesiąca w intencji mediów, a zwłaszcza Internautów.
Jak co miesiąc, w pierwszy poniedziałek miesiąca, 4 lutego odprawie Mszę św. w intencji twórców i odwiedzających internet, w tym także społeczności naszego Forum. Polecam Bogu wszystkie Wasze sprawy i intencje.
Założyciel salwatorianów sługa Boży o. Franciszek Jordan powiedział, że modlitwa jest największą siłą świata. Na forum i w e-mailach zapewniacie nas o swojej modlitwie. Dziękuję Wam za każdą modlitwę w intencji salwatoriańskiej działalności internetowej.
I za św. Pawłem 'proszę was, przez Pana naszego Jezusa Chrystusa i przez miłość Ducha, abyście udzielili mi wsparcia modłami waszymi za mnie do Boga' (Rz 15,30). 'A Bóg pokoju niech będzie z wami wszystkimi. Amen!' Rz 15,33.

z błogosławieństwem
moderator

 Re: Msza święta w intencji Internautów.
Autor: Dziadek_Muminka (---.adsl.inetia.pl)
Data:   2008-02-03 22:54

Jak zwykle dołączam sie do wspólnej modlitwy.
Szczęść Boże.

 Re: Msza święta w intencji Internautów.
Autor: pkngr (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data:   2008-02-03 23:31

Módlmy się razem...

 Re: Msza święta w intencji Internautów.
Autor: 38 na karku (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2008-02-03 23:40

Tez sie wlaczam w modlitwe...

 Re: Msza święta w intencji Internautów.
Autor: O. Jan, omi (---.dsl.look.ca)
Data:   2008-02-04 00:13

Przed 3 miesiącami ministrant (12 lat) poprosił mnie o modlitwę przed wejściem do internetu. Tekst ma przy komputerze. Koledzy wzięli z niego przykład. To był jego pomysł, godny naśladowania.
A przy okazji. Wolno mu korzystać z internetu lub gier godzinę dziennie. Nie buntuje się. Czasami nawet zapomina, zwłaszcza gdy koledzy wołają go na szkolne boisko.
Szczęść Boże.
O. Jan, omi

 Re: Msza święta w intencji Internautów.
Autor: Bogna (---.chello.pl)
Data:   2008-02-04 00:23

Jak co miesiąc zapraszam na 22:00 do odmówienia V tajemnicy światła w naszej wspólnej intencji. Nie zapomnijmy też o zmarłym miesiąc temu Tisie i innych Forowiczach, którzy już przebywają u Pana. Polecajmy ich Bożemu Miłosierdziu.

 Re: Msza święta w intencji Internautów.
Autor: Iga (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2008-02-04 10:14

Proszę Ciebie o ufność

Nie pragnę twej miłości -
nie szukam przyjaźni -
to właśnie jest nie dla mnie
i wcale nie wzrusza
Po prostu proszę ciebie
o trochę ufności,
by oprzeć się na biednej
mej kapłańskiej duszy
Nic więcej. Jej zaufać,
nawet zamknąć oczy
i jak po Ziemi Świętej do Betlejem płynąć

I wszystko to co boli w Boga przeistoczyć
jak w Ofierze na co dzień -
zwykły chleb i wino

/Jan Twardowski/
-----------------
Dołączam się do wspólnej modlitwy.
Szczęść Boże.

 Re: Msza święta w intencji Internautów.
Autor: Mikhael (---.21.pl)
Data:   2008-02-04 14:04

ja także dołączam się do wspólnej modlitwy.
Szczęść Boże.

 Re: Msza święta w intencji Internautów.
Autor: Patrycja (---.acn.waw.pl)
Data:   2008-02-04 22:35

Łącząc się w modlitwie o godz. 22 przypomniałam sobie, że jest z nami Chrystus. Bo gdzie dwóch albo trzech zgromadzonych w Jego Imię, tam jest i On. I pomyślałam, że słucha uważnie, uśmiecha się. I pomnaża po cichutku te nasze dobre prośby i pragnienia, naszą bezradność zamienia w lepszą rzeczywistość.
Serdecznie pozdrawiam. Szczęść Boże.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: