logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Postanowienie wielkopostne. Zacząłem się nawracać (warunkowo).
Autor: 50500 (---.zabrze.net.pl)
Data:   2008-02-03 23:19

Calino, Twoja modlitwa okazała się skuteczna. Zacząłem się nawracać (warunkowo). Z procesu cyfryzacji na zapis analogowy. Nie wiem, czy to słuszny kierunek, ale może dam w ten sposób dobry przykład Maderatorowi. Ma całe 40 dni postu na zastanowienie się. Jest to milowy krok wstecz z mojej strony, bo jeśli dobrze zrozumiałem intencje Moderatora, to w procesie cyfrowym można by było upchnąć na forum znacznie więcej Michałów, Calin i innych, cyfrując ich stosownie. Tak więc w dobie postępu cyfrowego procesu medialnego ja dokonuję milowego kroku wstecz. Twoja to zasługa. Ciekawym, czy Moderatora też jesteś w stanie w ten sam sposób złamać? Może i On uczyni milowy krok wstecz?

 Tematy Autor  Data
 Postanowienie wielkopostne. Zacząłem się nawracać (warunkowo). nowy 50500 
  Re: Postanowienie wielkopostne. Zacząłem się nawracać (warunkowo). nowy martaaa 
  Re: Postanowienie wielkopostne. Zacząłem się nawracać (warunkowo). nowy ks. Marian 
  Re: Postanowienie wielkopostne. Zacząłem się nawracać (warunkowo). nowy Bogna 
  Re: Postanowienie wielkopostne. Zacząłem się nawracać (warunkowo). nowy Bogumiła 
  Re: Postanowienie wielkopostne. Zacząłem się nawracać (warunkowo). nowy ks. Marian 
  Re: Postanowienie wielkopostne. Zacząłem się nawracać (warunkowo). nowy Michał 
  Re: Postanowienie wielkopostne. Zacząłem się nawracać (warunkowo). nowy ks. Marian 
  Re: Postanowienie wielkopostne. Zacząłem się nawracać (warunkowo). nowy marta-maria 
  Re: Postanowienie wielkopostne. Zacząłem się nawracać (warunkowo). nowy Michał 
  Re: Postanowienie wielkopostne. Zacząłem się nawracać (warunkowo). nowy Calina 
  Re: Postanowienie wielkopostne. Zacząłem się nawracać (warunkowo). nowy Bogna 
  Re: Postanowienie wielkopostne. Zacząłem się nawracać (warunkowo). nowy Michał 
  Re: Postanowienie wielkopostne. Zacząłem się nawracać (warunkowo). nowy Calina 
  Re: Postanowienie wielkopostne. Zacząłem się nawracać (warunkowo). nowy Michał 
  Re: Postanowienie wielkopostne. Zacząłem się nawracać (warunkowo). nowy 50500 
  Re: Postanowienie wielkopostne. Zacząłem się nawracać (warunkowo). nowy Bogumiła 
  Re: Postanowienie wielkopostne. Zacząłem się nawracać (warunkowo). nowy Bogna 
  Re: Postanowienie wielkopostne. Zacząłem się nawracać (warunkowo). nowy Michał 
  Re: Postanowienie wielkopostne. Zacząłem się nawracać (warunkowo). nowy Bogna 
  Re: Postanowienie wielkopostne. Zacząłem się nawracać (warunkowo). nowy Bea 
  Re: Postanowienie wielkopostne. Zacząłem się nawracać (warunkowo). nowy ks. Marian 
  Re: Postanowienie wielkopostne. Zacząłem się nawracać (warunkowo). nowy no_namee 
  Re: Postanowienie wielkopostne. Zacząłem się nawracać (warunkowo). nowy Calina 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: