logo
Niedziela, 12 maja 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Jak powiedzieć chłopakowi, że nim manipuluję?
Autor: jakaja (---.karoo.KCOM.COM)
Data:   2009-01-09 13:19

Z racji mojej nadpobudliwości seksualnej niszczę związki, niszczę zakochanych chłopaków - sprowadzam na zła drogę, psuję przyjaznie.
Niektórzy się zaśmieją, sama się kiedyś z tego śmiałam. Ale dopiero, gdy poznałam kogoś, kto ofiarował mi czystą i odpowiedzialną miłość widzę, jak bardzo oszukiwałam siebie. Nie byłam nigdy lekkich obyczajów, w gruncie rzeczy jednak korzystałam z tego, że podobam się mężczyną i flirtowałam, także spałam już z 2 chłopakami. Ale nie o to chodzi. Zawsze uważałam, że choć lubię miłość fizyczną, to jestem w stanie czekać na tę druga osobę wiernie. Pomyliłam się.
On jest daleko, wiem, że jest z bardzo dobrej rodziny, wiem, że jest wierny i podchodzi do sprawy poważnie. Ja natomiast złapałam się na tym, że nim manipuluję, że dążę tylko do fizycznego oddania, do emocjonalnych zachowań (by je wywołac u niego). W dodatku w moim środowisku jest wielu atrakcyjnych i wolnych mężczyzn, a ja nijak nie bronię się przed ich zalotami. Czuję się wstrętnie, z drugiej storny widzę, że moja dawniej wysoka morlaność stacza się po równi pochyłej. Zniszczyłam już tak przyjazń, zmanipulowałam innego, czystego chłopaka - po czym i tak uciekłam, bo nie pasowalo mi coś. Czasem myślę, że to wina mojego wieku - kobieta lat 22 powinna przecież mieć już (naturalnie) dzieci. Nie wiem, co sie ze mną stało, wiem, ze tylko dzięki reszcie umysłu (który coraz czesciej pożadanie zasłania) nie jestem jeszcze na skraju... ech.
I jak mam o tym powiedziec tmeu chłopakowi? Czy w ogóle moge mu coś mowic o tym? Nie moge przecież zgadzać się na ślub tylko dlatego, bo chcę seksu, a nie chce jego niszczyć!! Nie chcę też od niego odchodzić!! Pomocy...

 Re: Jak powiedzieć chłopakowi, że nim manipuluję?
Autor: B. (---.acn.waw.pl)
Data:   2009-01-16 02:39

Stało się, mów "Boże ratuj!". Piszę to poważnie, sama nie dasz rady.
Pozdrowienia.

 Re: Jak powiedzieć chłopakowi, że nim manipuluję?
Autor: Michał (---.zabrze.net.pl)
Data:   2009-01-16 10:07

Musisz przemyśleć czego w życiu pragniesz i na tym się oprzeć. Jeśli chcesz trwałego, prawdziwego, głębokiego związku małżeńskiego, w którym Ty będziesz żoną i matką i w którym będą mogły dorastać i wychowywać się dzieci, to seks jest ostatnią drogą jaką do takiego związku dojdziesz. Więc czego chcesz w życiu? Jeśli wybierzesz związek o którym piszę, to pozostaje Ci droga, którą wskazała B.

 Re: Jak powiedzieć chłopakowi, że nim manipuluję?
Autor: Krystyna (---.ssp.dialog.net.pl)
Data:   2009-01-17 18:17

Uświadomiłaś sobie, że masz słabość do manipulowania ludzmi - i to jest już wielki krok do przodu. Kolejny, to - powiedzieć sobie: nie chcę już tak postępować. Sukces murowany. :)

 Re: Jak powiedzieć chłopakowi, że nim manipuluję?
Autor: Marzena. (---.ssp.dialog.net.pl)
Data:   2009-01-19 20:52

Łatwo wpaść, trudniej wyjść. Pytanie, czy Ty naprawdę chcesz wyjść?

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: