logo
Wtorek, 14 maja 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Zyczenia na Rok Kapłański.
Autor: ks. Adam (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data:   2009-07-21 17:16

Laudetur Iesus Christus,
z okazji trwającego Roku Kapłańskiego pragnę Księdzu Moderatorowi i wszystkim Księżom odwiedzającym tę stronę złożyć najserdeczniejsze życzenia - niechaj Jezus Chrystus, Najwyższy Kapłan będzie dla wszystkich prawdziwym Mistrzem do naśladowania, a Jan Maria Vianney niechaj wyprasza potrzebne łaski.

 Re: Zyczenia na Rok Kapłański.
Autor: Agnieszka (---.aster.pl)
Data:   2009-07-22 11:02

Podpisuję się pod tymi życzeniami. I mam do wszystkich odwiedzających forum wielką prośbę: módlmy się stale, nie tylko w tym roku - Roku Kapłańskim za księży, otaczajmy ich duchowym wsparciem, oplećmy ich wieńcem naszej modlitwy, bo przecież ich powołanie "wisi na nitkach naszej modlitwy".

 Re: Zyczenia na Rok Kapłański.
Autor: Anna (---.csk.pl)
Data:   2009-07-22 19:51

Szczerym sercem dołączam się do życzeń i podpisuję się pod prośbą Agnieszki. Łączmy się w modlitwie za kapłanów.

 Re: Zyczenia na Rok Kapłański.
Autor: Krystyna (---.ssp.dialog.net.pl)
Data:   2009-07-22 22:23

Wierność Chrystusa, wierność kapłana

Modlitwa za kapłanów

O mój Jezu, przez Twoje Serca tak bardzo kochające,
błagam Cię byś zapalił gorliwością Twej miłości i Twej chwały
wszystkich kapłanów świata,
wszystkich misjonarzy,
wszystkich, którzy są odpowiedzialni za głoszenie Twego boskiego Słowa,
aby ogarnięci świętym zapałem, wyrywali dusze szatanowi
i prowadzili je do Twego Serca,
gdzie będą Cię chwalić na wieki. Amen.

Szczęść Boże :)

 Re: Zyczenia na Rok Kapłański.
Autor: Malgorzata (82.177.199.---)
Data:   2009-07-22 22:37

Tak, niechaj Jezus Chrystus, Najwyższy Kaplan będzie dla wszystkich prawdziwym Mistrzem do naśladowania. Błogosławieństwa Bożego, darów Ducha Świętego księdzu Moderatorowi i wszystkim księżom.

 Re: Zyczenia na Rok Kapłański.
Autor: IKS (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2009-07-22 23:11

Ks. Moderatorowi i wszystkim kapłanom życzę, aby Wasza posługa i głoszona nauka była owocna. Niech Chrystus daje moc i pokrzepienie w wielkiej kapłańskiej służbie.

 Re: Zyczenia na Rok Kapłański.
Autor: Brydziusia (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data:   2009-07-23 10:13

Podpisuję się także pod życzeniami i otaczam modlitwą. Szczęść Boże.

 Re: Zyczenia na Rok Kapłański.
Autor: Ania18 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2009-07-23 14:36

Pragnę również złożyć życzenia błogosławieństwa Bożego, obfitości łask Bożych i opieki Maryi, Matki Kapłanów. Otaczam modlitwą i wspieram. Niech dobry Bóg będzie uwielbiony przez Waszą posługę.

 Re: Zyczenia na Rok Kapłański.
Autor: Michał (---.zabrze.net.pl)
Data:   2009-07-23 19:03

Właściwie, to dlaczego ja - egoista mam składać życzenia kapłanom? Wolę sobie: życzę sobie by nigdy nie zabrakło w Polsce i na świecie kapłanów Chrystusowych, by Przenajświętsza Ofiara była zawsze sprawowana, a posługa kapłańska pełniona z pełnym i ofiarnym zaangażowaniem. By Chrystus trzymał Was mocno w garści i nigdy nie wypuszczał ze swoich dłoni. I dalszych pozytywnych skutków globalizacji. Dla wyjaśnienia: 20 lat temu w Moskwie nadaremno szukaliśmy Kościoła katolickiego, który ponoć gdzieś był w okolicy ambasady francuskiej, ale Mszy niedzielnej nie udało się zaliczyć, bo Kościół był nie do znalezienia. Dzisiaj nie ma tego problemu, bo kapłani, w tym polscy kapłani posługują wszędzie, na całym świecie. Jeszcze nie znalazłem takiego miejsca w Europie, gdzie by nie było polskiego kapłana. Szczególnie pozwolę sobie pozdrowić cystersów z bliskiego mi Jędrzejowa. Mistrz Wincenty zdziwiłby się, gdyby wiedział, gdzie jego bracia otworzą filię klasztoru, ale w tamtych czasach też była globalizacja i Polacy nieśli Ewangelię wszędzie. Niech, więc tak zostanie. I niech Kościół na całym świecie będzie ten sam - tylko i wyłącznie Chrystusowy. Jak to miło móc samemu sobie złożyć życzenia. Proszę o więcej takich okazji.

 Re: Zyczenia na Rok Kapłański.
Autor: Krystyna K. (---.ostnet.pl)
Data:   2009-07-23 22:19

Polecam stronę:
http://www.laudate.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=2751&Itemid=55

no i może i jednak to o czym cały czas marzę i wcale nie mogę i nie chcę przestać: Margerytka za .....?

 Re: Zyczenia na Rok Kapłański.
Autor: Joy (---.lightspeed.austtx.sbcglobal.net)
Data:   2009-07-24 02:24

Michał, wielkie dzięki za te życzenia dla kapłanów, które tak bardzo do mnie przemawiają, że obiema rękami się pod nimi podpisuję :))) Chyba pozwolisz? :)

 Re: Zyczenia na Rok Kapłański.
Autor: Anonim_owa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2009-07-24 14:18

Księdzu moderatorowi życzę Opieki Matki Bożej, Bożego błogosławieństwa i światła Ducha Świętego.
A tu specjalne życzenia, proszę wejść na tę stronę moderatorze:
http://img197.imageshack.us/img197/1623/3wytrwaocispokojui6710.jpg

 Re: Zyczenia na Rok Kapłański.
Autor: Malgorzata (82.177.199.---)
Data:   2009-07-24 21:03

Michał kolejny raz trafił w sedno. Jak mądrze to napisał. Sami sobie powinniśmy składać życzenia, by księży było jak najwięcej, bo oni właśnie dla nas żyją, dla apostołowania, by pomagać nie tylko w swoim zbawieniu ale przede wszystkim naszym.

 Re: Zyczenia na Rok Kapłański.
Autor: marysia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2009-07-24 21:25

Kochanemu Księdzu Andrzejowi i innym księżom wielu łask Bożych zawsze i wszędzie życzy marysia.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: