logo
Wtorek, 14 maja 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Wikipedia - usuwają siłowo, zostałem zablokowany.
Autor: adymala (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2010-01-27 20:39

Każdy może pomóc w rozwoju encyklopedii Wikipedii. Włączyłem się w to rok temu edytując hasła informatyczne. Miesiąc temu jednak zacząłem pomagać przy "zapłodnieniu in vitro". Na Wiki jest jednak około pięć osób, którym zależy na promocji tego hasła. Usuwają siłowo medyczne wypowiedzi ginekologów i położników, które są nieprzychylne. Wiki bardzo reklamuje to hasło. Po dwóch tygodniach starań zostałem na wiki zablokowany na trzy dni i dodatkowo usunięto cały mój i innych wkład. Musiałem opuścić więc to hasło.

Zacząłem naprawiać zaniedbane hasło "naprotechnologia". W nim natomiast jest sama krytyka. Ponadto na podstawie jednej wypowiedzi z Gazety Wyborczej uznano, że to hasło nie jest zgodne z obecną wiedzą medyczną. Po moich próbach dialogu z kilkoma użytkownikami i prośbie o przedstawienie argumentów, nikt nie podał żadnego merytorycznego argumentu, że naprotechnologia jest niezgodna z medycyną. Usunąłem więc z hasła głupoty i za to zostałem zablokowany na miesiąc czasu.

Czy ktoś chciałby się włączyć w pomoc w edycję i naprawę tych haseł na Wiki? My działaliśmy w trójkę i troszeczkę się udało. Jednak nadał pozostały tam głupoty a osobiście jestem już tam zablokowany.

 Tematy Autor  Data
 Wikipedia - usuwają siłowo, zostałem zablokowany. nowy adymala 
  Re: Wikipedia - usuwają siłowo, zostałem zablokowany. nowy Michał 
  Re: Wikipedia - usuwają siłowo, zostałem zablokowany. nowy Reb 
  Re: Wikipedia - usuwają siłowo, zostałem zablokowany. nowy adymala 
  Re: Wikipedia - usuwają siłowo, zostałem zablokowany. nowy zuzka 
  Re: Wikipedia - usuwają siłowo, zostałem zablokowany. nowy Robson 
  Re: Wikipedia - usuwają siłowo, zostałem zablokowany. nowy adymala 
  Re: Wikipedia - usuwają siłowo, zostałem zablokowany. nowy adymala 
  Re: Wikipedia - usuwają siłowo, zostałem zablokowany. nowy Ajax 
  Re: Wikipedia - usuwają siłowo, zostałem zablokowany. nowy Robson 
  Re: Wikipedia - usuwają siłowo, zostałem zablokowany. nowy adymala 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: