logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Dlaczego mielibyśmy czekac do ślubu?
Autor: Karolink@ (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data:   2003-07-05 20:45

Moje problemy zaczęły się kiedy zaczęłam czytac ksiązki napisane przez księzy dla młodzieży. Dała mi je jak się okazalo pseudo-koleżanka. Mam 15 lat mialam juz paru chłopców. Ostatnio jednak poczułam smak prawdziwej miłości. Zakochałam się w Marcinie. Po jakimś czasie zaczeliśmy się całować. Bylo cudownie. Chciałam sprawjać mu przyjemność i okazywac uczucia. Dlaczego mielibyśmy czekac do ślubu!!! Przeciez się kochamy a mamy tylko 15 lat. A chcialabym zawrzeć związek małżeńsko koło 30. Mam tyle czekać!? Ale też zawsze najbardziej kochalam i kocham Boga. Co wieczór modlę się dziękuje, przepraszam i prosze Boga a najcudowniejsze w tym jest to że czuję że Bóg mnie rozumie i nie ma mi za złe tej miłości wręcz przeciwnie to przeciez Bóg mi ją zesłał. Wszystko się zmieniło kiedy zaczęłam czytać te ksiązki. Myśl że każdy pocałunek i myśli są grzechem zaczęły mnie przesladować. Bardzo cierpiałam (i cierpie). A ta kolezanka zaczęła mi jeszcze mówić że nie mogę chdzić w bikini bo to wywołuje u Marcina i innych chłopców grzeszne mysli tak samo z tańcem na dyskotekach i obcisłych bluzkach. Więc przestałam chodzić z moim chłopcem na basen, nie przychodziłam na szkolne dyskoteki ale ubrań nie wyżuciłam bo stwierdziłam że to przesada i dalej ta udręka z wyżutami sumienia. Zabroniłam chlopcu okazywac mi uczucia i powiedziałam ze juz go nie kocham bo przeczytałam że nastolatki nie mogą sie kochać naprawdę (tego mu nie powiedzialam), ale jestem pewna że go kocham. Więc zerwaliśmy. Nie mogę się z tym pogodzić, omijam go. I wiem że sprawiam mu ból. Ale w codziennej rozmowie z Bogiem czuje że Zbawca mnie rozumie i nie ma mi niczego za złe. Z tego cierpienia się zbuntowałam. Przecież ludzie którzy piszą te ksiązki to nie Bóg!!! Bóg zsyła miłość żeby się nią cieszyć a nie po to żeby miec wyrzuty sumienia!!! A ta moja "cudowna i rozmodlona" kolezanka od dawna kocha sie w Marcinie. Była zazdrosna. Najgorsze że te mysli dalej obciązają mi umysł. Ukochanego już nie odzyskam, moje życie przestaje miec sens bo wciąż się tym dręczę. Pomóżcie mi!!!

 Tematy Autor  Data
 Dlaczego mielibyśmy czekac do ślubu? nowy Karolink@ 
  Re: Dlaczego mielibyśmy czekac do ślubu? nowy monika 
  Re: Dlaczego mielibyśmy czekac do ślubu? nowy Agatonika 
  Re: Dlaczego mielibyśmy czekac do ślubu? nowy Artur 
  Re: Dlaczego mielibyśmy czekac do ślubu? nowy faustyna 
  Re: Dlaczego mielibyśmy czekac do ślubu? nowy ja 
  Re: Dlaczego mielibyśmy czekac do ślubu? nowy Olimpia 
  Re: Dlaczego mielibyśmy czekac do ślubu? nowy micia 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: