logo
Czwartek, 02 maja 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Jestem sama, bo jestem wierzącą i praktykującą.
Autor: Matrta (---.play-internet.pl)
Data:   2011-06-24 17:39

Mam 28 lat i straciłam nadzieje, że poznam mężczyznę, który będzie kochał Boga. Za sobą mam związki z mężczyznami, którzy nie są blisko Pana Boga, którzy deklarują wiarę, a robią i myślą zupełnie coś innego. Związki te z powodu różnic światopoglądowych kończyłam. Straciłam nadzieje, że są mężczyźni silni, wierzący w Boga, dla których czystość to coś pięknego. Albo inaczej. Może są, ale jest ich tak mało, że dziewczyna wierząca, ma procentowo marne szanse na znalezienie takiego. Nie chce być sama. Modle się do Pana Boga o mężczyznę odpowiedzialnego, dojrzałego, wierzącego i nic. Czy zatem większość kobiet samotnych jest skazana na życie jako singielka?

Uchodzę za dziwaczkę, że mam tyle lat i nie mam faceta. Koleżanki dziwią się, że tyle wytrzymuje bez seksu. W pracy nie wiedzą, że jestem wierząca. Czuje się jak trędowata, wytykana palcami. Uchodzę na osobę, która szuka ideału - ale czy to tak wiele? Czy marzenia o mężu wierzącym, to rzeczywiście zbyt wysokie wymagania?

Boję się, że zostanę sama, że nie będę miała dzieci. Zapewne napiszecie - módl się, módl się, a Bóg da Ci męża. Ale nie każdemu jednak daje. Może właśnie jestem tą osobą, której nie da?

Część koleżanek z mojego otoczenia będących w podobnej sytuacji, wybrało zakon - na zasadzie - chce rodzinę, chce być żona, ale skoro Bóg mi tego nie daje, a jestem osobą wierząca, modlącą się, to pójdę do zakonu. Często taki scenariusz da się zauważyć. Chętnie przeczytam co o tym myślą osoby duchowne.

 Tematy Autor  Data
 Jestem sama, bo jestem wierzącą i praktykującą. nowy Matrta 
  Re: Jestem sama, bo jestem wierzącą i praktykującą. nowy lola 
  Re: Jestem sama, bo jestem wierzącą i praktykującą. nowy Marta 
  Re: Jestem sama, bo jestem wierzącą i praktykującą. nowy orelka 
  Re: Jestem sama, bo jestem wierzącą i praktykującą. nowy Franciszka 
  Re: Jestem sama, bo jestem wierzącą i praktykującą. nowy magda 
  Re: Jestem sama, bo jestem wierzącą i praktykującą. nowy salamanka 
  Re: Jestem sama, bo jestem wierzącą i praktykującą. nowy ona 
  Re: Jestem sama, bo jestem wierzącą i praktykującą. nowy magda 
  Re: Jestem sama, bo jestem wierzącą i praktykującą. nowy MaBi 
  Re: Jestem sama, bo jestem wierzącą i praktykującą. nowy susa 
  Re: Jestem sama, bo jestem wierzącą i praktykującą. nowy Juka 
  Re: Jestem sama, bo jestem wierzącą i praktykującą. nowy Anna 
  Jestem sam, bo... nowy Wojtek z Bielska-B 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: