logo
Wtorek, 07 maja 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Klnę w myślach podczas modlitwy.
Autor: A. (---.karoo.KCOM.COM)
Data:   2011-08-22 18:59

Stwierdzono u mnie dręczenie przez złego ducha. Nigdy nie miałam niechęci do Najświętszego Sakramentu, nawet gdy jeszcze nieświadomie byłam pod wpływem i gdy jestem teraz. Przyjmuję codziennie Komunię, jak nie w kościele, to duchowo. Wszystkie złe strony tego dręczenia zlikwidowałam: niechęć, smutek itp. minęły.
Moim problemem jest jedynie to, że klnę w myślach podczas modlitwy. Obrażam Boga i Maryję różnymi epitetami których nie chcę powtarzać. Czasem jest to mniej a czasem więcej nasilone. Czasem nie ma wcale. Nie chcę tego robić, bo czuję się, jakbym biła ukochaną matkę. Co mam z tym zrobić? Boję się, że Jezus i Maryja się mnie wyprą. Że nie przyjmą mnie do Nieba. To osłabia moje siły i chęć do modlitwy. Kocham Jezusa, Maryję i nie chcę już tak wiecej. Nie chcę się ich obrażać. Proszę o pomoc.

 Re: Klnę w myślach podczas modlitwy.
Autor: Marlinek (---.rzeszow.vectranet.pl)
Data:   2011-08-31 19:22

Porozmawiaj o tym z kapłanem.

 Re: Klnę w myślach podczas modlitwy.
Autor: Anna (---.ssp.dialog.net.pl)
Data:   2011-08-31 20:09

Czy nie są to jakies natręctwa? Przestań na to zwracać uwagę, to przejdzie. Nie obrażasz Maryi i Jezusa, bo Oni lepiej cię znają niż ty sam i wiedzą, że tego nie chcesz.

 Re: Klnę w myślach podczas modlitwy.
Autor: Iwcia (---.sattom.pl)
Data:   2011-08-31 21:23

W modlitwie zwróć się do Jezusa z tym problemem. Powiedz Mu, co cię dręczy, co przeszkadza. Powiedz Mu, aby przemieniał twoje serce, twoje myśli, twoją mentalność i wszystko, co cię stanowi. Oddaj to wszystko Jezusowi. Chrystus mówi do każdego z nas: "Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, a Ja was pokrzepię" (Mt 11,28 ). Chrystus zna doskonale nasze problemy, troski i nasze słabości. Najważniejsze jest, aby się nie bać mówić Jezusowi, co nas boli i trapi. On na pewno zaradzi. Słuchaj Go uważnie, gdy będzie do ciebie mówił, patrz uważnie, co chce ci pokazać. Zaufaj Mu do końca. Proś Go, aby cię uwalniał i uzdrawiał, tylko musisz Mu uwierzyć, uwierzyć JEZUSOWI, a wtedy dokona się przemiana w twoim życiu.

Niech cię Pan Bóg błogosławi i strzeże.

 Re: Klnę w myślach podczas modlitwy.
Autor: xc (---.180.208.93.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data:   2011-08-31 21:37

Jeśli można wiedzieć, to co to oznacza "stwierdzono u mnie"? Kto, kiedy i na jakiej podstawie wydał takie orzeczenie?
Mnie też dręczy szatan, tak jak każdego człowieka i jakoś sobie z tym trzeba radzić. Sakramenty, modlitwa, medytacja, lektura Pisma Św., dobre uczynki i tak dalej. Kościół rzymskokatolicki oferuje bogate spectrum środków.

Co to oznacza "przyjmuję Komunię duchowo"? Czy to jakiś nowy sakrament w Kościele, który przegapiłem przez roztargnienie? Czytam ten Pani tekst i nijak nie mogę zrozumieć dlaczego nie korzysta Pani ze środków (sakramentów) ofiarowywanych Pani w Kościele. Czy ktoś lub coś Panią powstrzymuje? Czy aby tym ktosiem nie jest Pani sama?

Widzę w Pani wypowiedzi chaos myśli i czynów i sugeruję aby udać się do najbliższego konfesjonału, odnaleźć stojący tam konfesjonał i przedstawić nurtujące Panią rozterki siedzącemu w nim człowiekowi. On Pani pomoże.

Internetowo tego się nie da załatwić.

Powodzenia!

 Re: Klnę w myślach podczas modlitwy.
Autor: dynka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2011-09-03 00:04

Anna napisała : "Czy nie są to jakieś natręctwa? Przestań na to zwracać uwagę, to przejdzie. Nie obrażasz Maryi i Jezusa, bo Oni lepiej cię znają niż ty sam i wiedzą, że tego nie chcesz." - Podoba mi się ta odpowiedz. :)))
Tez tak czasami mam. Mówiłam kapłanowi, powiedział właśnie o natręctwach. pozdrawiam. :))

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: