logo
Niedziela, 28 kwietnia 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Szukam pieśni do św. Teresy od Dzieciątka Jezus.
Autor: Mateusz92 (---.dip0.t-ipconnect.de)
Data:   2012-09-12 20:02

Witam.
Tym roku chce sie modlic Nowene do sw. Teresy od Dzieciatka Jezus, za moja ciocie ktora jest powaznie chora. Wiec tylko znam dwie piesni ku czci sw. Teresy, "O Terseo ukochana" i "Swieta Tereso Corko Karmelu". Znalem kiedys tez jescze jednom piesn ale juz nie pamietam cala tylko wiem ze zaczynala sie slowami "Swieta Tereso od Dzieciatka Jezus, Doktorka milosci...(?)" a refrain "Nasze uwielbienja zlos przed tronem Pana ... Tereniu kochana" Czy zna ktos caly tekst tej piesni? Bardzo by mi to pomoglo, bo melodie zapamietalem ale tekstu nie :)

Sorry za bledy ale ja nigdy nie chodzilem w Polsce do Szkoly.

Pozdrawiam
Mateusz :)

 Re: Szukam tekstu pieśni do św. Teresy od Dzieciątka Jezus.
Autor: Nell (---.dynamic.chello.pl)
Data:   2012-09-12 22:25

Nie znam tej pieśni. Ale może przydadzą Ci się rozważania na każdy dzień nowenny - znajdziesz je tutaj:
http://www.karmel.pl/carmelitana/nowenny/baza.php?id=03

Spróbuj napisać maila do karmelitanek bosych albo karmelitanek Dzieciątka Jezus (adresy bez problemu znajdziesz w internecie). Siostry znają pewnie wiele pieśni ku czci tej Świętej i chętnie pomogą Ci w modlitwie za jej wstawiennictwem.

 Re: Szukam tekstu pieśni do św. Teresy od Dzieciątka Jezus.
Autor: Franciszka (---.warszawa.vectranet.pl)
Data:   2012-09-12 22:48

Proponuję napisać maila na adres kontaktowy na stronie http://www.sw.tereska.pl/start.php

 Re: Szukam tekstu pieśni do św. Teresy od Dzieciątka Jezus.
Autor: baranek (---.adsl.inetia.pl)
Data:   2012-09-14 19:10

Jeśli znasz nuty, to mogę przesłać Ci piękne pieśni z tekstami samej Tereski. Napisz: basionek2@wp.pl

 Re: Szukam tekstu pieśni do św. Teresy od Dzieciątka Jezus.
Autor: Aneta (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data:   2019-11-01 17:48

Poproszę o chwyty na gitarę i teksty pieśni o św Teresce, dziękuję, szczęść Boże.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: