logo
Czwartek, 16 maja 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Jak kochać mimo wszystko?
Autor: Maria (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2013-01-06 12:32

Potrzebuję mądrej rozmowy...jestem w separacji i nie chcę zwątpienia...a siły i wiary czasami brak

 Re: Jak kochać mimo wszystko?
Autor: Ola (---.dynamic.chello.pl)
Data:   2013-01-06 16:45

Rozejście się dwojga to fakt, krzywda wyrządzona przez drugą stronę też jest obiektywnym faktem.
To zależy jak długo jesteś w separacji, bo w różnych okresach pojawiają się inne emocje. Zadbaj o siebie i nie torturuj się tym, że Twój mąż nie ma zamiaru się zmienić (zgaduję). To ważne, byś skoncentrowała się na swoich obecnych zadaniach, reszta przyjdzie z czasem. Są w życiu sprawy, na które po prostu nie ma się wpływu. Oddaj te sprawy Jezusowi i to nie jest pobożna gadanina, naprawdę zrób to. Z Nim jest łatwiej, świadomość Jego miłości pomaga w znoszeniu np samotności.
Pozdrawiam

 Re: Jak kochać mimo wszystko?
Autor: Maksymilian (---.austin.res.rr.com)
Data:   2013-01-06 17:21

Polecam abys poszla do jakiegos w miare mlodego ksiedza w parafii ktora znasz. Dominikanie sa bardzo dobrzy w takim doradztwie, ale pisze to, poniewaz nie mam doswiadczenia za bardzo z innymi.

 Re: Jak kochać mimo wszystko?
Autor: Piotr (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2013-01-07 22:18

Polecam Ojców Kapucynów.
Modlę się by Bóg pozwolił mi iść drogą którą mi wskazuje i żebym dostrzegł tę drogę.

Z natury mam wesołe usposobienie więc mimo wszystko uśmiecham się i staram się dostrzegać w każdej sekundzie życia piękno.
Pamiętaj że separacja to tylko kolejne wyzwanie do tego byś pokazywała ludziom że można być dobrym zawsze :)

 Re: Jak kochać mimo wszystko?
Autor: Franciszka (---.warszawa.vectranet.pl)
Data:   2013-01-22 21:29

"siły i wiary czasami brak" - Jak każdemu zapewne, w mniejszym lub większym stopniu. Jeden przyznaje się do tego otwarcie, a inny nie. Tu jest różnica. Siłę daje Eucharystia, Pan Jezus ukryty w Najświętszym Sakramencie. Przed Ukrytym możesz powiedzieć o wszystkim, co cię spotkało złego, co zraniło twoje serce. Rozmowa z kimś mądrym jest dobra, ale nie uleczy twojego serca tak, jak Jezus.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: