logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Przepraszam Boże że nie wierzyłam.
Autor: Venus (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data:   2013-01-09 14:58

Witajcie!
Przeczytałam w "Dzienniczku s. Faustyny" zdanie, które powiedział jej sam Pan Jezus: jeśli o cokolwiek będzie prosił nawet największy grzesznik odmawiając Koronkę do Miłosierdzia mojego, otrzyma o co prosi. Grzmiało to zdanie jak dzwon w mojej głowie, w natłoku myśli i kłopotów w jakich się z mężem i dwoma synkami znaleźliśmy. Błagałam więc tą koronką w grudniu o pewną rzecz, kilka razy modląc się ta Mądlitwą, po czym przestałam, mówiąc sobie, że przeciez jeśli Bóg coś zaplanował dla mnie i mojej rodziny to po co prosić o coś, widocznie ma tak być i ja się temu podporządkuję, mimo iż bardzo z tego tytułu cierpię. Dodam, że w modlitwie (prosząc o najwyższe dobro) zaznaczyłam nawet czas - skoro o cokolwiek to tak prosiłam - miało się to wydarzyć od stycznia. Cały czas chodziłam z myślą, jak wspaniale by było gdyby się wydarzyło to o co prosiłam, ale jeśli ma być inaczej - niech będzie.
Dziś, dosłownie przed pół godziną, dowiedziałam się że Pan Bóg w swoim Miłosierdziu dotrzymał słowa! Stało się to o co prosiłam! A nie wierzyłam tak do końca... Przepraszam Boże że nie wierzyłam!
Chcę dać świadectwo, że Koronką do Miłosierdzia Bożego możemy wyprosić czasem rzeczy, które po ludzku wydają się niemożliwe! Nie umiem opisać radości jaką Bóg wlał we mnie!

PS. Mam nadzieję, że Moderator nie wyzwie, tak bardzo chciałam się z kimś podzielić moją radością i tym, że Pan słowa dotrzymuje!

 Re: Przepraszam Boże że nie wierzyłam.
Autor: Joanna (---.serv-net.pl)
Data:   2013-01-09 15:39

Bardzo dobrze, że podzieliłaś się dobrą wiadomością. To może być znakomite świadectwo dla innych, by Bogu ufać do końca. Nie chodzi tylko o to, by opisywać problemy - może właśnie należałoby więcej podkreślać te dobre rzeczy i łaski. Szczęść Boże.

 Re: Przepraszam Boże że nie wierzyłam.
Autor: Monika (16l.) (---.piaseczno.robbo.pl)
Data:   2013-01-09 17:46

Dziękuję za to świadectwo.
Kilka dni temu straciłam wiarę, że Bóg mnie wysłucha jeszcze kiedykolwiek. Ale to nieważne.
Piękne świadectwo.

 Re: Przepraszam Boże że nie wierzyłam.
Autor: angelika (---.opera-mini.net)
Data:   2013-01-09 20:30

Dziękuję za świadectwo. Coś takiego daje nadzieję.

 Re: Przepraszam Boże że nie wierzyłam.
Autor: M. (---.play-internet.pl)
Data:   2013-01-09 20:34

Chwała Panu. Piękne i motywujące świadectwo :)
A "Dzienniczek" jest niesamowitą lekturą którą gorąco polecam jak i oczywiście odmawianie "Koronki" :)
Pozdrawiam :)

 Re: Przepraszam Boże że nie wierzyłam.
Autor: Basia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2013-01-09 21:36

Mnie i mojego męża również kilka dni temu Bóg wysłuchał i spełnił naszą prośbę, w intencji której ofiarowaliśmy właśnie Koronkę do Miłosierdzia Bożego:) Trzeba wierzyć i ufać w Boże Miłosierdzie :)

 Re: Przepraszam Boże że nie wierzyłam.
Autor: Kasia (---.centertel.pl)
Data:   2013-01-10 16:46

To piękne, naprawdę. Jednak nie zawsze Pan Bóg zrobi tak, jak my byśmy chcieli. Ważne, by nas w życiu prowadził.

 Re: Przepraszam Boże że nie wierzyłam.
Autor: Karolina (---.biznes.mm.pl)
Data:   2013-01-10 17:19

Dziękuję, dałaś mi siłę i nadzieję, że jednak warto modlić się Koronką do Miłosierdzia Bożego.
Od dziś zaczynam prosić o łaskę przez nią ;)

 Re: Przepraszam Boże że nie wierzyłam.
Autor: anna (---.gigainternet.pl)
Data:   2013-01-10 20:04

Dziękuję z całego serca, że o tym napisałaś.

 Re: Przepraszam Boże że nie wierzyłam.
Autor: katy (---.183.248.233.dsl.dynamic.t-mobile.pl)
Data:   2013-01-12 21:11

Chwała Panu.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: