logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Kocham, a druga osoba zupelnie mnie ignoruje.
Autor: Alla (27 l.) (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2013-01-11 20:49

Witam. Mam taki problem, jestem juz bardzo długo sama bez chopaka. Po wielu latach juz przestałam prosic Pana Boga o to by postawil na mojej drodze jakiegos młodzieńca bym mogła nareszcie zakochac sie wzajemnoscia, zdązyłam juz sie tak z tym pogodzic ze zaczelam rozwijac swoje pasje i talenty. i chyba dzieki temu dostalam niespdziewanie prace zwiazana z moim talentem jakim jest tworzenie rysunkow. Ale do sedna podobno Pan Bóg okazuje nam swoja milosc poprzez ludzi, jezeli to jest prawda to musze stwierdzic z bolem ze mnie na pewno nie kocha, tu nie chodzi o to by byc w wielu zwiazkach ale o jedna jedyna mozliwosc kochania z wzajemoscia Bardzo rzadko zakochuje sie i w obecnym momencie jeden chlopak z ktorym pracuje wywrocil moj swiat do gory nogami, po wielu latach marazmu uczuciowego. Jak tu sie ma fakt ze Pan Bóg okazuje swoja miłość poprzez innych jak ja kocham a ta druga osoba zupelnie mnie ignoruje. Nawet nie mam pojecia jak to jst kochac i byc kochana, moze to bardzo smutno zabrzmi ale taka jest prawda, nie jestem brzydka wrecz przeciwnie wedlug opinni znajomych. Mam wrazenie ze Pan Bog dobitnie chce mi pokazac ze taki luksus jak odwzajemnione uczucia sa nie dla mnie.

 Tematy Autor  Data
 Kocham, a druga osoba zupelnie mnie ignoruje. nowy Alla (27 l.) 
  Re: Kocham, a druga osoba zupelnie mnie ignoruje. nowy hanna 
  Re: Kocham, a druga osoba zupelnie mnie ignoruje. nowy Samson 
  Re: Kocham, a druga osoba zupelnie mnie ignoruje. nowy orelka 
  Re: Kocham, a druga osoba zupelnie mnie ignoruje. nowy Franciszka 
  Re: Kocham, a druga osoba zupelnie mnie ignoruje. nowy AsiaBB 
  Re: Kocham, a druga osoba zupelnie mnie ignoruje. nowy malutka 
  Re: Kocham, a druga osoba zupelnie mnie ignoruje. nowy Tionne 
  Re: Kocham, a druga osoba zupelnie mnie ignoruje. nowy Marta 
  Re: Kocham, a druga osoba zupelnie mnie ignoruje. nowy Franciszka 
  Re: Kocham, a druga osoba zupelnie mnie ignoruje. nowy Joy 
  Re: Kocham, a druga osoba zupelnie mnie ignoruje. nowy Marta 
  Re: Kocham, a druga osoba zupelnie mnie ignoruje. nowy Kama 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: