logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Przyśniło mi sie że otwieram tabernakulum.
Autor: Arek (---.xdsl.centertel.pl)
Data:   2013-01-13 22:28

A wiec tak. Nie wiem dokładnie co chce w życiu robić. Podczas wieczornej modlitwy spytałem Boga co mam w zyciu robić. Akurat w nocy przyśniło mi sie że jestem w kościele i otwieram tabernakulum. Co o tym myslicie. Prosze o wasza pomoc.

 Re: Przyśniło mi sie że otwieram tabernakulum.
Autor: Nell (---.dynamic.chello.pl)
Data:   2013-01-13 22:50

Myślę, że rozeznawanie powołania nie powinno odbywać się na podstawie snów. Tak samo jak nie na podstawie rzucania monetą, a nawet nie na podstawie otwierania Biblii na chybił-trafił.
To wszystko dzieje się na poziomie serca i rozumu, na drodze poznawania Boga i samego siebie. Pytaj Boga dalej, módl się dużo, proś o poznanie Jego woli. Pojedź na porządne rekolekcje, na których będziesz mógł poznać siebie (np. na rekolekcje ignacjańskie), pojedź na rekolekcje powołaniowe. Poszukaj stałego spowiednika, rozmawiaj z mądrymi osobami. Nie zamykaj się na relacje z ludźmi. Przede wszystkim bądź cierpliwy - rozeznanie czasem zajmuje dużo więcej czasu, niżbyśmy chcieli.

 Re: Przyśniło mi sie że otwieram tabernakulum.
Autor: Kasia (---.hsd1.ma.comcast.net)
Data:   2013-01-14 00:14

Odczytywaniem snow moga sie zajmowac tylko osoby do tego powolane. Nie szukaj interpretacji na zadnym forum ani na stronach internetowych czy sennikach. To tylko doprowadzi Ci do zametu. Modl sie dalej a Bog Cie poprowadzi. Jak chcesz na sile odpowiedzi to mozesz tylko sie pogubic. Odpowiedz Boza przychodzi czasem w najmniej oczekiwanym momencie a Ten wlasciwy glos rozpoznasz. Twoj sen to tylko oznaka ze masz sie bardziej otworzyc na osobista relacje z Bogiem.

 Re: Przyśniło mi sie że otwieram tabernakulum.
Autor: Marta (---.31.63.179.threembb.co.uk)
Data:   2013-01-14 01:45

A mnie się po modlitwie przyśniło, że wyskakuję z jadącego pociągu i zaraz po tym, jak wpadłam do rowu, ten pociąg wyleciał w powietrze. Czy mam zostać kaskaderem? :)
Na serio, to po prostu sen jak każdy inny. Twoje "Nie wiem dokładnie co chce w życiu robić" to nie żadna oznaka powołania kapłańskiego. Żeby być kapłanem, trzeba naprawdę mocno chcieć być kapłanem, służyć Bogu i ludziom.

 Re: Przyśniło mi sie że otwieram tabernakulum.
Autor: Iza (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2013-01-14 08:32

"Akurat w nocy przyśniło mi sie że jestem w kościele i otwieram tabernakulum."

Mi w okolicach matury przysnilo sie, ze weszlam do pustego kosciola w nocy i ukradlam Najswietszy Sakrament razem z monstrancja. Po wyciagnieciu zza pazuchy nagle odkrylam, ze Pan Jezus zniknal z monstrancji (czulam, ze nadal mam Go w okolicach serca), wiec wyrzucilam ją w krzaki. Jakos nie przyszlo mi do glowy, ze to znak od Pana Boga, ze mam zostac zlodziejem :-) Czy rozminelam sie z moim powolaniem? Sny to tylko sny, bywaja prorocze (i tak jak kazde proroctwo trzeba je rozeznac, bo moga byc falszywe), ale zdecydowana wiekszosc z nich to zwykle porządkowanie mózgu.

Jak Pan Bog ma dla Ciebie nieodwołalny plan, to bedzie Ci wiercil dziure w brzuchu do skutku:

Uwiodłeś mnie, Panie, a ja pozwoliłem się uwieść; ujarzmiłeś mnie i przemogłeś. Stałem się codziennym pośmiewiskiem, wszyscy mi urągają. Albowiem ilekroć mam zabierać głos, muszę obwieszczać: Gwałt i ruina! Tak, słowo Pańskie stało się dla mnie codzienną zniewagą i pośmiewiskiem. I powiedziałem sobie: Nie będę Go już wspominał ani mówił w Jego imię! Ale wtedy zaczął trawić moje serce jakby ogień, nurtujący w moim ciele. Czyniłem wysiłki, by go stłumić, lecz nie potrafiłem.
Jr 20, 7-9

 Re: Przyśniło mi sie że otwieram tabernakulum.
Autor: Franciszka (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data:   2013-01-14 10:14

"Akurat w nocy przyśniło mi sie że jestem w kościele i otwieram tabernakulum. Co o tym myslicie"
- Myślę, że masz mocny, głęboki sen, skoro po przebudzeniu się pamiętasz dokładnie, co ci się śniło.
Jeszcze myślę, że nie masz poważnych problemów. Proponuję w dalszym ciągu w ciągu dnia szczerze modlić się i dobrze wysypiać w nocy.

 Re: Przyśniło mi sie że otwieram tabernakulum.
Autor: Michaela (---.xdsl.centertel.pl)
Data:   2013-01-14 17:45

Sen jak sen. Akurat sen nie jest ani grzechem, ani zasługą. Jeżeli zaś nie wiesz, co robić w życiu, to proś o prowadzenie Ducha Świętego i dbaj o relację z Jezusem.

 Re: Przyśniło mi sie że otwieram tabernakulum.
Autor: Eovina (---.30.241.104.threembb.co.uk)
Data:   2013-01-16 02:40

Szukasz powołania? No ale ten sen to za wiele nie wyjaśnia. Dostęp do tabernakulum mają księża, osoby pracujące w zakrystii, szafarze komunii. Jest w czym wybierać. A na poważnie to dołącz do jakiejś wspólnoty, pójdź na adorację, znajdź stałego spowiednika.

 Re: Przyśniło mi sie że otwieram tabernakulum.
Autor: Czytelnik (---.retsat1.com.pl)
Data:   2013-01-16 22:11

To proste. Ma Pan zostać producentem zawiasów do tabernakulów.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: