logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Jak zerwać z grzechem nieczystości?
Autor: Alicja (92.55.195.---)
Data:   2013-01-19 21:45

Jestem bardzo załamana mam taki problem, który jest bolesny dla mnie nie mam zaparcia ani siły zerwać związek niesakramentalny długoletni. Od 6 miesięcy powolutku sie zaczeło zmieniac moje zycie od kiedy otworzyłam sie na Jezusa dużo już się zmieniło. Dokładnie zrozumaiłam i dopiero to dotarło do mnie ze żyję w grzechu. Rozmawiałam z partnerem o małzenstwie i ogólnie mu opowiadałam o Jezusie ale jego to nie rusza. Generalnie wierzy w Boga ale kosciół nie istnieje dla niego. Bardzo mi ciężko ostatnio zdecydowałam się że wracam do Polski bo mieszkam poza granicami kraju z nim. Nie wiem co to będzie caly czas modlę sie zeby Pan Jezus zabrał ta toksyczną miłość ode mnie boje sie że ulegnę modlę się o niego ale szczerze mowiąc nie wierze w zmiane moze jeszcze za mało wiary mam. Nie wiem jestem zła na siebie ze tak nie umiem się oderwać od tego. A poza tym na partnera też wstyd mi przed Jezusem nie umiem sobie poradzić zawiodłam go. To jest dla mnie ogromny ból Pan Jezus i mężczyzna zycia jestem rozdarta tym bardziej ze wiem doskonale jak mam postąpić. Dlatego proszę o radę co mogę zrobić? czy Pan Jezus da mi jeszcze szansę.

 Tematy Autor  Data
 Jak zerwać z grzechem nieczystości? nowy Alicja 
  Re: Jak zerwać z grzechem nieczystości? nowy Ja 
  Re: Jak zerwać z grzechem nieczystości? nowy Maggy 
  Re: Jak zerwać z grzechem nieczystości? nowy Bogumiła z Krakowa 
  Re: Jak zerwać z grzechem nieczystości? nowy alicja 
  Re: Jak zerwać z grzechem nieczystości? nowy ( ) 
  Re: Jak zerwać z grzechem nieczystości? nowy AsiaBB 
  Re: Jak zerwać z grzechem nieczystości? nowy alicja 
  Re: Jak zerwać z grzechem nieczystości? nowy Magdalena 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: