logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Moja mama po operacji popada w jakieś lęki.
Autor: J. (---.piaseczno.robbo.pl)
Data:   2013-03-24 20:14

Szczęść Boże,
Mam problem. Moja mama jest po operacji. Wszystko ją teraz boli ale lekarz mówi, że to normalne. Problem jest jednak w czym innym - moja mama popada w jakieś lęki, przygnębienie. Boję się, że są to początki depresji. Błagam podpowiedzcie mi co mam zrobić, próbowałam mamę namówić na wizytę u psychologa ale twierdzi, że musi sobie z tym sama poradzić. Wzięłaby chociaż jakiś lek uspokajający ale też nie chce. Co ja mam robić? Pocieszam ją, opiekuję się, oprzątam dom ale to nie wystarcza. Sił mi już brakuje. Może niech ktoś mi podpowie jakąś dobrą lekturę dla mamy, co ja mogę jeszcze w ogóle zrobić.... Proszę też o modlitwę za mamę. Z Bogiem

 Re: Moja mama po operacji popada w jakieś lęki.
Autor: Ata (---.30.1.170.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data:   2013-03-27 23:04

Powiem paradoksalnie, ale z doświadczenia. Zatroszcz się o siebie, bo jak stracisz siły, to nikomu nie pomożesz. Musisz mieć swoje życie prócz opieki nad mamą. Normalne kontakty z ludźmi, czas na rozwój, na ruch, na relaks. I na pewno czas na swoją relację z Bogiem, bo to On prowadzi i Ciebie i mamę. Ty nie ocalisz mamy, masz tylko ciut ciut do zrobienia.
Pomodlę się za Ciebie.

 Re: Moja mama po operacji popada w jakieś lęki.
Autor: Joanna (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2013-03-28 13:53

Nie martw się tak bardzo o mamę. To normalne, że po operacji wszystko boli, mogą być komplikacje, nie wiadomo, czy operacja przyniosła żadany efekt. Musisz prezentować przy mamie postawę PEWNOŚCI, że wszystko będzie dobrze, i modlić sie o to z całego serca. Może razem z mamą, zeby dodać jej wiary i otuchy. Bóg jest najlepszym lekarzem i ulegajac panice mamy jednocześnie wyrażasz nieufność w moc Boga. A ktoś przecież musi pokazywać siłe i wiarę. Z każdym dniem będzie lepiej. Z Panem Bogiem.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: