logo
Czwartek, 16 maja 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Czy można wyleczyć się z uczuć i zranień?
Autor: malutka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2013-05-05 14:16

Czy można wyleczyć się z uczuć i zranień, nawet gdy się nie spotyka Kogoś, nie ma się z tą osobą kontaktu, tylko czasem się Ją widuje? Ciągle uczę się wybaczać, próbuję pozbyć się negatywnych emocji związanych z tą sytuacją, ale to wraca, a tego nie chcę. Pomogła mi kiedyś Spowiedź, ale po czasie ból znów powrócił. Nie umiem się pogodzić z wolą Boga, że tak się stało. Ciągle rodzi się we mnie bunt. Nie umiem cieszyć się życiem przez to wszystko, mam problem z wiarą w miłość Boga, zawsze miałam, a teraz jeszcze większy. Co powinnam zrobić, aby uwierzyć w miłość Boga i pogodzić się z taką sytuacją?

 Re: Czy można wyleczyć się z uczuć i zranień?
Autor: Paweł (---.e-wro.net.pl)
Data:   2013-05-07 22:11

Jasne że to możliwe :) Niejedna osoba była w takim stanie i jest wolna. Są 2 drogi: psychoterapia lub uzdrowienie przez Boga (to wcale nie jest rzadko spotykane, więc polecam otworzyć się na Jego Miłość)

Polecam pójść na Mszę z modlitwą o uzdrowienie i skorzystać z modlitwy wstawienniczej.
Możesz też pomyśleć o kursie Filip/Nowe Życie lub cykl: REO a po roku "Uzdrowienie wspomnień". Na tych rekolekcjach i kursach możesz poznać i doświadczyć Miłości Boga.

Jeśli nie masz dużo lat i pieniądze były by problemem mogę podesłać Ci namiary na Filipa prowadzonego za darmo. Są to regularnie prowadzone rekolekcje dla mojej wspólnoty, ale jak ja byłem to było trochę osób spoza.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: