logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Rozczarowanie relacjami międzyludzkimi.
Autor: Ona 24l (---.toya.net.pl)
Data:   2013-05-07 18:59

Postanowiłam napisać na tym forum, ponieważ od dłuższego czasu jestem rozczarowana relacjami międzyludzkimi. Ludzie, z którymi miałam do czynienia ciągle mówią i troszczą się tak naprawdę o siebie. Mimo tego, że staram się słuchać ich, to nikogo tak naprawdę nie obchodzi moja osoba i nasze kontakty są strasznie powierzchowne, ograniczające się do rozmów o drobnych sprawach typu pogoda. Mam wrażenie, że ludzie tworzą "coś" razem, a później w większości przypadków to się rozpada. Tak naprawdę teraz trudno komukolwiek zaufać. Straciłam nadzieję, że istnieje prawdziwa miłość i przyjaźń międzyludzka. Co robić?

 Re: Rozczarowanie relacjami międzyludzkimi.
Autor: kolor (---.play-internet.pl)
Data:   2013-05-13 10:01

Co robić? Kochać ludzi. Tych fajnych, godnych zaufania, uduchowionych, elokwentnych, ale i tych niefajnych, zadufanych w sobie, małostkowych, goniących za pieniądzem, powierzchownych, zapatrzonych w siebie, rozczarowujących i tych wszystkich, którzy zdają się być gorszymi od Ciebie. Pan Bóg kocha nas wszystkich po równo i mimo, że jesteśmy do bani to nigdy się nami nie rozczarował. Każdy z nas nosi w sobie godność dziecka bożego. Może ktoś tak jak Ty też szuka miłości i przyjaźni międzyludzkiej? Bądź gotowa, by Cię w porę znalazł.

 Re: Rozczarowanie relacjami międzyludzkimi.
Autor: Marta (---.41.13.190.threembb.co.uk)
Data:   2013-05-14 11:05

Przeczytaj najnowszy wpis na blogu:
http://siostramalgorzata.blogspot.co.uk/?m=1
akurat na temat i ogolnie blog warty polecenia

 Re: Rozczarowanie relacjami międzyludzkimi.
Autor: yeah (---.dynamic.chello.pl)
Data:   2013-05-17 10:53

Całe życie będziemy się po kolei rozczarowywać tym, jakie relacje panują między ludźmi. Nie warto się zadręczać tym, jak inni je tworzą, tylko samemu tworzyć i podtrzymywać piękne i dobre relacje i tym się karmić.

 Re: Rozczarowanie relacjami międzyludzkimi.
Autor: lolo (---.ip.netia.com.pl)
Data:   2013-05-17 21:34

Osobiście najbardziej sobą jestem rozczarowana.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: