logo
Czwartek, 16 maja 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Mam nie mieć potrzeb seksualnych, dopóki nie wyjdę za mąż?
Autor: Angela (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2013-07-11 10:12

Masturbacja była tu już poruszana niejednokrotnie... Ale piszę od innej strony... Pomijam już to, że ten "grzech" (tak, w cudzysłowiu....) jest obecny u mnie wręcz od dzieciństwa i że niejednokrotnie miałam wręcz z tego powodu myśli samobójcze, bo zapoznając się z nauką Kościoła i chcąc żyć według tego, co jest przedstawiane, można mieć takie myśli, można mieć nerwicę itp. - dlatego teraz jest trochę druga skrajność, że się tym nie przejmuję aż tak, jak kiedyś...
Otóż, ta inna strona... - jak się jest samemu, to jest to niby grzechem, tak nie można itd...., a od chwili, kiedy ma się kogoś i jest się w małżeństwie już to nie jest grzechem - nie masturbacja, ale osiąganie przyjemności... Naprawdę chciałabym z kimś być, móc współżyć, móc też komuś sprawiać przyjemność, ale jestem na razie sama i tak się zaspokajam - są to przecież normalne, ludzkie potrzeby... Pomijam osoby konsekrowane, bo one świadomie z tego rezygnują. Ale ja chciałabym z kimś być, a na razie nie jestem, i potrzeby te zaspokajam sama, choć bardzo chciałabym z kimś... I jak to jest...- teraz takich potrzeb mam nie mieć, są one grzechem, a jak kogoś poznam i wyjdę za mąż (już pomijam też okres przedślubny) to te potrzeby nagle mają być i mogą być legalnie realizowane....Wiem, że trudno to może zrozumieć osobom samotnym, które takich potrzeb nie mają, albo osobom konsekrowanym..
Oczywiście pod znakiem zapytania też pozostaje kwestia przyjmowania Komunii....

 Tematy Autor  Data
 Mam nie mieć potrzeb seksualnych, dopóki nie wyjdę za mąż? nowy Angela 
  Re: Mam nie mieć potrzeb seksualnych, dopóki nie wyjdę za mąż? nowy Elka 
  Re: Mam nie mieć potrzeb seksualnych, dopóki nie wyjdę za mąż? nowy yeah 
  Re: Mam nie mieć potrzeb seksualnych, dopóki nie wyjdę za mąż? nowy kredka 
  Re: Mam nie mieć potrzeb seksualnych, dopóki nie wyjdę za mąż? nowy orelka 
  Re: Mam nie mieć potrzeb seksualnych, dopóki nie wyjdę za mąż? nowy iza 
  Re: Mam nie mieć potrzeb seksualnych, dopóki nie wyjdę za mąż? nowy Michał 
  Re: Mam nie mieć potrzeb seksualnych, dopóki nie wyjdę za mąż? nowy Anna 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: