logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Bóg nie daje mi urlopu.
Autor: Sylwiq (---.malopolska.uw.gov.pl)
Data:   2013-08-26 09:09

Kochani!
Wydaje mi sie, ze Bog nie daje mi ostatnio ani troche przerwy w doswiadczeniach... Zeszly rok byl dla mojej rodziny bardzo trudny... Moj syn potrzebowal leczenia wiec mial zabiegi, co pol roku w szpitalu, w miedzy czasie zaszlam w druga ciaze, potem moja mama miala bardzo powazna operacje na serce. W tym roku mama zmarla - gdy bylam w 8 miesiacu ciazy, potem urodzila nam sie piekna dziewczynka... minelo pol roku, w ktorym sprzedalam mieszkanie ,no i w planach chcemy sie przeniesc z Londynu do Portugalii w przyszlym roku, bo moj maz ma tam rodzine i mozemy liczyc na pomoc moich tesciow przy dzieciach i wogole jest to mala miejscowosc wiec wierzymy, ze to bedzie dobre dla dzieci... No i zgadnijcie co??? Kolejna CIAZA!!! To nie jest problem, bo moj maz bardzo chcial miec jeszcze jedno dziecko... ale myslelismy, ze mozemy miec troche przerwy od tych niespodziewanych sytuacjii... Zastanawiam sie kiedy sie to skonczy... pewnie z trojka dzieci zawsze trudne sytuacje beda sie zdarzaly... Czy ktos z Panstwa moze podzielic sie swoim doswiadczeniem, bo czuje ze potrzebuje zachety od braci i siostr w wierze!!

 Re: Bóg nie daje mi urlopu.
Autor: ona (---.adsl.alicedsl.de)
Data:   2013-08-28 08:44

Mysle, ze nie doceniasz tego co masz. Maz meza, trojke dzieci, rodzine w Portugalii, ktora jest gotowa was wspierac, to naprawde bardzo wiele. Niektorzy moga o tym tylko marzyc. A to, ze zaszlas w ciaze, to raczej nie "wina" Pana Boga, tylko sama moze czegos nie dopilnowalas. Mylse, ze masz takie same problemy jak wiekszasc ludzi na swiecie. Sa ludzie, ktorzy maja duzo ciezej w zyciu. Moze sprobuj docenic i cieszyc sie tym co juz masz. Z Bogiem.

 Re: Bóg nie daje mi urlopu.
Autor: Iza (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2013-08-28 11:34

Sylwiq, to chyba raczej maz nie daje Ci urlopu. I to z mężem powinnaś o tym rozmawiać. Bo, zakładam, mąż już wie, skąd się biorą dzieci?

 Re: Bóg nie daje mi urlopu.
Autor: I. (---.10.11.univie.teleweb.at)
Data:   2013-08-28 17:17

Kochana, dasz radę! Masz dla kogo żyć - ciesz się! Mąż Ci pomoże, rodzina też chce Ci pomóc, nawet nie zauważysz jak Ci dzieci urosną. Ja mam 4 i teraz widzę, że mogłabym być kiedyś odważniejsza, bo spoko dałabym radę, a teraz już jestem za stara. Na pewno będziecie to dziecko kochać i z całego serca za nie Bogu dziękować.

 Re: Bóg nie daje mi urlopu.
Autor: Magda (---.dynamic.chello.pl)
Data:   2013-08-28 18:00

2010 maj - ciąża - poronienie
2010 grudzień - ciąża - obumarła
2011 marzec - ciąża - puste jajo płodowe
nastrój - koszmarny
2013 sierpień - szósty miesiąc ciąży - proszę Pana o szczęśliwe donoszenie ciąży i wspaniałe rozwiązanie :-)

W życiu bardzo różnie się układa - wiara daje siłę, choć łatwo w ogóle nie jest.

 Re: Bóg nie daje mi urlopu.
Autor: :) (---.228.221.87.dynamic.jazztel.es)
Data:   2013-08-28 18:52

Czytam i Ci zazdroszczę. Mąż, trójka dzieci, sprzedane mieszkanie, rodzina w Portugalii... a tyle osób ma depresje spowodowana samotnością, rozwodem, brakiem mieszkania, brakiem pracy i pieniędzy, niemożliwością zajścia w ciążę... Głowa do góry :D

 Re: Bóg nie daje mi urlopu.
Autor: Lena (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2013-08-29 11:33

A ja mam ojca który jest bezrobotny, ma długi i do tego często zagląda do kieliszka, mam mamę która jest wyczerpana psychicznie, mam babcię która od 20 lat jest ciężko chora na schizofrenię, do tego ja sama cierpię na ciężką nerwicę, nie mam nikogo - ani męża, ani dzieci. Ostatnie lata były istnym koszmarem. I co ja mam powiedzieć? Ty masz męża, dwójkę cudownych dzieci, rodzinę w Portugalii. Wszystko układa się jak najlepiej. Tak więc doceń to co masz i przestań narzekać, bo nie masz powodu.

 Re: Bóg nie daje mi urlopu.
Autor: Sylwiq (---.as13285.net)
Data:   2013-08-29 12:06

Do Magdy: Nie umiem sobie nawet wyobrazic co przezywalas! Do niedawna, gdy ktos mowil mi, ze moja mama teraz jest w Niebie i sie za mnie modli bylo to dla mnie niedowyobrazenia, ale z czasem, zaakceptowalam ta mysl i ciesze sie, ze mam kogos kto dba przed Bogiem o moje interesy :) Pomysl o swoich maluszkach... oni tez zadbaja o Ciebie, jestem pewna.

 Re: Bóg nie daje mi urlopu.
Autor: Maggy (---.dynamic.chello.pl)
Data:   2013-09-04 00:42

Syliwq, zasmucił mnie Twój mail. Zasmucił... Masz przecież wszystko potrzebne Ci do szczęścia. Wszystko...

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: