logo
Sobota, 11 maja 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 I znowu się pogubiłam...
Autor: Monika (16l.) (---.piaseczno.robbo.pl)
Data:   2013-08-30 11:30

Znów zaczęłam kłamać na spowiedzi. Od początku "posiadania" nowego spowiednika nie kłamałam, nie zatajałam grzechów na spowiedzi, ale podczas ostatniej spowiedzi jakoś tak wyszło, że skłamałam. I teraz nie mam jak tego odkręcić, bo na miejscu nie ma spowiednika.
Poza tym coraz częściej myślę o samobójstwie. Nawet ostatnio szukałam w Internecie sposobu jakiegoś, bo żył boję się przeciąć.
Z nikim się nie dogaduje: z rodzicami, z siostrą, z koleżankami, z jakimiś obcymi ludźmi. Jestem wobec wszystkich bardzo niegrzeczna, pyskuje (nawet do spowiednika) albo się obrażam. Sama siebie nie poznaję. I jeszcze wróciłam ta dawna nieśmiała ja. Jeszcze miesiąc temu byłam bardziej odważna, załatwiłam wszystko o co tylko ktoś mnie poprosił, a teraz nic nie zrobię, bo się wstydzę, boję.
Nic mi nie wychodzi, nic mi się nie chce... Całe dnie przesiedzę przed komputerem.
Nawet do kościoła nie chce mi się chodzić... Ale mimo wszystko chodzę.
Za kilka dni rok szkolny, a ja już jestem strasznie zdenerwowana. Boję się co będzie, czy sobie poradzę w tej II klasie, czy znów będę chodziła tam jak za karę, czy moje stosunki z koleżankami/kolegami się poprawią, czy jeszcze bardziej pogorszą, czy znów będę wagarowała.
Był jakiś dłuższy okres, kiedy nie masturbowałam się, a teraz znów codziennie, co dwa dni... I te nieczyste myśli. One wszędzie mnie prześladują. Ja już im ulegam, bo nie mam chęci, ani siły z nimi walczyć. One b. często dotyczą osób takich, których nie powinny dotyczyć (taty, księży, znajomych).
Co do taty to moja obojętność zamieniła się w radość, że jest chory...
Co ja mam robić? Zabić się?
Modlitwa nie pomaga...

 Tematy Autor  Data
 I znowu się pogubiłam... nowy Monika (16l.) 
  Re: I znowu się pogubiłam... nowy malutka 
  Re: I znowu się pogubiłam... nowy ona 
  Re: I znowu się pogubiłam... nowy Iwona 
  Re: I znowu się pogubiłam... nowy Monika (16l.) 
  Re: I znowu się pogubiłam... nowy Ewa 
  Re: I znowu się pogubiłam... nowy Michaś 
  Re: I znowu się pogubiłam... nowy Gosia 
  Re: I znowu się pogubiłam... nowy Esterka 
  Re: I znowu się pogubiłam... nowy X. 
  Re: I znowu się pogubiłam... nowy Monika (16l.) 
  Re: I znowu się pogubiłam... nowy Andrzej2 
  Re: I znowu się pogubiłam... nowy X. 
  Re: I znowu się pogubiłam... nowy Esterka 
  Re: I znowu się pogubiłam... nowy Monika (16l.) 
  Re: I znowu się pogubiłam... nowy X. 
  Re: I znowu się pogubiłam... nowy Monika (16l.) 
  Re: I znowu się pogubiłam... nowy Lili 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: