logo
Sobota, 27 kwietnia 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Szukam kontaktu z wizjonerem, prorokiem.
Autor: anon (---.gtnet.net.pl)
Data:   2013-12-12 15:28

Szukam kontaktu z kimś, kto jest wizjonerem, prorokiem, albo kto rozmawia z aniołami jak św Ojciec Pio. Z kimś, kto ma dobry kontakt z Bogiem.
Nie chodzi mi o taki kontakt ze ktoś się normalnie modli i mówi, a nie słyszy co do niego Mówią święci.
Szukałem w internecie, ale pewne osoby mogą być podejrzane.
Wystarczą mi tylko nazwiska i imiona.
Z góry dziękuję.

 Re: Szukam kontaktu z wizjonerem, prorokiem.
Autor: Zofia (---.dynamic.mm.pl)
Data:   2013-12-12 17:14

Znam wielu takich... To ci, którzy słuchają słowa Bożego, czyli słuchają Boga.
Święci też zostali świętymi bo słuchali co mówi do nich Bóg przez karty Pisma Świętego.

 Re: Szukam kontaktu z wizjonerem, prorokiem.
Autor: sstaszek (---.tvkdiana.pl)
Data:   2013-12-12 18:33

Przypominam,że mamy już XXI wiek. Przewodnicy po "Ziemi Świętej" (utytułowani bibliści) opowiadają, że za czasów Chrystusa to za każdą większa wydmą Pustyni Judzkiej siedział "obdarciuch" podający się za proroka. Teraz krucho z prorokami.

 Re: Szukam kontaktu z wizjonerem, prorokiem.
Autor: Iza (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2013-12-12 20:52

Wcale nie jest krucho, tylko psychiatrów obowiązuje ochrona danych osobowych.

 Re: Szukam kontaktu z wizjonerem, prorokiem.
Autor: Joy (---.lightspeed.austtx.sbcglobal.net)
Data:   2013-12-12 21:25

Radzę Ci zachować ostrożność. Bo jak spotkasz kogoś podobnego do o. Pio i ten ktoś będzie miał nie tylko wrażenie, że Twoje działania zalatują pogaństwem, ale pewność, to będziesz biedny...

 Re: Szukam kontaktu z wizjonerem, prorokiem.
Autor: ala (---.hsd1.ma.comcast.net)
Data:   2013-12-13 04:07

Skad ja to znam. Kilka lat temu desperacko szukalam wizjonera. Chcialam koniecznie wiedziec cos o moim zyciu. Tez tu nawet pisalam i to dokladnie z takim samym pytaniem. I wiesz co ...znalazlam. Po dlugich poszukiwaniach. On ma na imie Jezus Chrystus i czekal na mnie w Najswitszym Sakramencie. Zaczelam chodzic na Adoracje i w siedzeniu tam w Jego toawrzystwie w milczeniu znalazlam odpowiedz na prawie wszystkie moje pytania. Mozesz przejsc obojetnie kolo mojego postu albo pojsc do Niego. Nie ma innego prawdziwego Proroka.

 Re: Szukam kontaktu z wizjonerem, prorokiem.
Autor: n. (---.oepd.com.pl)
Data:   2013-12-13 08:30

Nawet gdybyś dostał takie nazwisko, co by Ci to dało? Znam ludzi którzy posługują charyzmatem poznania i proroctwa, ale to nie działa w taki sposób, że idziesz do nich, zadajesz pytanie, a oni po chwili odpowiadają. Bo charyzmat nie działa na zasadzie magicznej. To nie jest tak, że człowiek nim obdarzony zadaje pytanie i Bóg natychmiast daje odpowiedź. To nie jest zaklęcie. Bóg mówi to co On chce, kiedy On chce, i w sposób jaki On wybierze. Tak, to może być przez słowo poznania wypowiedziane przez osobę posługującą takim charyzmatem - ale to się zdarza czasami. A zawsze dzieje się, tak jak napisała ala, w czasie adoracji Najświętszego Sakramentu i, jak napisała Zofia, w czasie czytania Słowa Bożego. Trzeba się tylko na ten głos Boga otworzyć. Tam - przed monstrancją i w Biblii - znajdziesz odpowiedź na wszystkie pytania.

 Re: Szukam kontaktu z wizjonerem, prorokiem.
Autor: MM (---.play-internet.pl)
Data:   2013-12-13 10:52

Takich co nazywają się prorokami lepiej nie szukaj. Osoby mające dary od Boga nie obnoszą się z tym, ani nie próbują nazywać się wizjonerami czy prorokami. Na tak postawione pytanie wszyscy uciekną.

A na marginesie, to każdy katolik powinien mieć dobry kontakt z Bogiem. A przynajmniej podejmować trud zmierzający w tym kierunku.

 Re: Szukam kontaktu z wizjonerem, prorokiem.
Autor: B. (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2013-12-14 20:55

Anon, wizjonerzy są w Medjugorie, ale te objawienia nie są uznane przez Kościół. Chociaż ludzie (kapłani też) jeżdżą tam na pielgrzymki, jest to miejsce modlitwy.
Matka Boża wybierała na wizjonerów dzieci albo ludzi bardzo prostych (np. Fatima, Gietrzwałd, Licheń, Gwadelupa). Sedno tych objawień to "nawracajcie się do Jezusa", także w przypadku o. Pio. O. Pio miał nadzwyczajne dary, np. bilokacji. Ale jako wierny Bogu - nigdy nie zgodziłby się postąpić np. tak, jak wróżbita. Bo wróżby nazwane są w Biblii przez Boga "obrzydliwością" (Pwt 18,9-14). Wierzymy, a nawet wiemy, że istnieje świat duchowy. A więc gdy jakiś człowiek lub duch objawia nam przyszłość - wiemy że robi to, co Bogu się NIE PODOBA. Z duchami zbuntowanymi przeciw Bogu nie chcemy mieć nic do czynienia. Okultyzm może prowadzić człowieka nawet do obłąkania. Nie byłam jeszcze, więc nie wiem na ile jest dobry film dokumentalny „Jak pokonać Szatana”. Robił go człowiek, który przez 5 lat asystował podczas egzorcyzmów. Podobno nie epatuje grozą, dlatego spokojnie można go polecać http://dw-p.pl/3273

Znamy sytuację, gdy Bóg wysłał Swego Anioła, aby objawił przyszłość człowiekowi. Był to Anioł Gabriel i Maryja Panna - Anioł zwiastował Maryi, że pocznie i porodzi Syna Bożego. Również męża Maryi Józefa Bóg uspokoił, żeby nie obawiał się wziąć do siebie ciężarnej Maryi. To były bezpośrednie Boże "interwencje objawieniowe" w sytuacji nadzwyczajnej, historycznej, dziejowej, związanej z przygotowaniem drogi Mesjaszowi - Jezusowi. Przed narodzeniem Jezusa Mesjasza proroków którzy przygotowywali na Jego przyjście było wielu (np. Izajasz, Jeremiasz, Eliasz, Elizeusz, Mojżesz).

To co trzeba Bóg JUŻ objawił, jest to zapisane w Biblii i przekazywane przez Kościół. Pełnia objawienia już nastąpiła. Jakie w wielkim skrócie zwykły człowiek ma przesłanie od Boga? To jest tak proste, że aż zaskakujące. Tylko tyle? A jednak AŻ tyle: przykazanie miłości Boga i bliźniego (w tym nawet miłości do nieprzyjaciół) i dziesięć Przykazań.

"albowiem miłość względem Boga polega na spełnianiu Jego przykazań, a przykazania Jego nie są ciężkie." 1 J 5,3

Serdecznie pozdrawiam.

 Re: Szukam kontaktu z wizjonerem, prorokiem.
Autor: Kamil (83.230.112.---)
Data:   2013-12-16 08:25

Szczęść Boże,

A po co Ci ktoś taki? Ostatni prorok o jakim słyszałem to Jan Chrzciciel - nie żyje od niecałych 2000 lat.
Masz całe chyba nawet tysiące proroctw spisanych w jednym miejscu. Nazywa się to Biblia, jakby Szanowny Pan nie wiedział. A więc do ręki, przed oczy, otworzyć serce i czytać.

A na marginesie, to jakbyś chciał się dowiedzieć, co Cię spotka w życiu - to to jest po prostu nonsens. Życie nie jest deterministyczne, a zalezy od bardzo wielu czynników, poza tym istnieje wolna wola. Więc żaden wizjoner nie pomoże. Musimy żyć w niewiedzy co do przyszłości. Trzeba po prostu zaufać Bogu. Trzy rzeczy wiemy na pewno. Czeka nas:
1. Śmierć
2. Sąd Boży
3. Niebo, albo piekło.

Nic więcej nie jest dla nas istotne.

Co być zrobił z wiedzą, że np. 24. lutego 2013 roku będziesz:
- na 11,5% martwy
- na 7% w szczęśliwym związku małżeńskim
- na 3% będziesz właśnie leciał na Marsa
- na 1 % będziesz wcielany do ostatniej desperackiej dywizji straceńców broniących to co zostało z Europy po wojnie atomowej z Chinami
- itd....
Co by Ci to dało człowieku. Tylko więcej zmartwień i utrapień. Mało ich masz?

Z Panem Bogiem
Kamil.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: