logo
Sobota, 27 kwietnia 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Marnuję czas podarowany przez Boga.
Autor: c.Magda (---.dip0.t-ipconnect.de)
Data:   2013-12-13 13:16

Kiedys Bóg powiedział do mnie "Magda czas juz wracac do domu". Byłam chora. Odpowiedziałam Mu "Co Ty żartujesz? Czy co?" Mam jeszcze tyle na Ziemi do zrobienia, jestem taka młoda. Jak mi podarujesz jeszcze kilka lat to zrobie cos waznego. Ale nie dotrzymałam słowa. Plątam sie w zyciu, marnuje czas. Boje sie, że gdy Bóg mnie zawezwie do siebie to ukaże mnie za marnowanie czasu.

 Re: Marnuję czas podarowany przez Boga.
Autor: Hanna (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2013-12-13 14:19

Czas jest darem od Boga. Dobrze, że umiesz to dostrzec. I co teraz? Teraz warto byłoby uporządkować swoje życie, zadbać o to, by czasu nie trwonić, by go mądrze wykorzystywać i dziękować za dane nam chwile. Pomyślałam jeszcze, że "zrobić cos ważnego" to niekoniecznie muszą być rzeczy spektakularne, głośne, po ludzku nadzwyczajne. Byłoby niedobrze wpaść w takie myślenie. Nie byłoby dobrze też na silę zapełniać każdą chwilę jakąś wzmożoną aktywnością, bo tego można nie wytrzymać. Kochać Boga, kochać ludzi, dobrze wykonywać swoje obowiązki. To jest już coś ważnego. I może na tym najbardziej warto się skupić.

 Re: Marnuję czas podarowany przez Boga.
Autor: MadMax (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2013-12-13 17:44

Jeśli Cie woła, to musisz Mu odpowiedzieć w jakiś sposób, są różne możliwości.

 Re: Marnuję czas podarowany przez Boga.
Autor: u (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2013-12-17 21:32

No, to nie marnuj czasu. :)
Bóg nie pragnie nas karać, tylko z nami być na wieki. Emmanuel - Bóg z nami. :)
Nie bój się.
To co dla nas "ważne", może dla Boga nie być "ważne". Też chciałam zrobić w życiu coś "ważnego", ale ważna jest tylko miłość. To nie musi być coś spektakularnego. Czy Maryja zrobiła coś takiego? Nie. Ona żyła zwyczajnie, codziennie wiernie słuchając Boga, i dlatego nie przeoczyła najważniejszej chwili w swoim życiu. Z Jej niepozornego, codziennego "tak" mówionego Bogu, miłości, Bóg sam wyprowadził taki piękne owoce Jej życia.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: