logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Kocham od wielu lat, ale on nie wie czego chce.
Autor: marta30 (---.189.222.6.serwerjap.pl)
Data:   2013-12-14 18:13

Witam,
Piszę bo nie wiem co mam robić. Kocham kogoś od wielu lat ale chyba nie dane mi zostać jego zoną bo ten mężczyna sam nie wie co chce. Zaczęłam się modlić o męza i nadal nic z tego jestem na różnych portalach randkowych ale niestety nic z tego. Ci którzy mi się spodobali jak na złość i nic wspólnej sympatii nawiązałam to młodzi ludze po rozwodzie albo separacji i dziećmi a mi niestety nie uśmiecha się wchodzić związek lub trwające w separacji małzenstwo tak wiec rezygnowałam z znajomości, gdyż ja sobie nie wyobrażam wchodzić w czyjeś małzenstwo nawet gdy jest w separacji i niszczyć i w zyciu raczej tez bym nie chciała tego przechodzić. Jestem singielką 30 letnią byłam z kims długo ale niestety rozpadło się modliłam się o zmienienie sytuacji ale niestety narzeczony nie dorósł do małzenstwa mimo 35 lat ma zawirowania bo nie wie czy kocha a ja nie mam zamiaru wiecznie czekać. Tak więc zaczęłam kogoś powolutku szukać z nadzieją ze zapomne ze może trafie ale nic z tego tamtego meżczyne jeszcze kocham ale w rzeczywistości wiem ze on się nigdy nie zgodzi na małzenstwo chyba ze jakiś cud a zaciągnąć się nie da kogoś do ołtarza. Na portalach randkowych jest bardzo dużo osób samotnych ale niestety niektórzy panowie o jednym myslą inni natomiast chcą związek na tzw próbe dla mnie to porażka. Ale niestety ja inaczej mysle a tu nic. Jestem przerazona bo myśle ze starą panną zostane powiem szczerze ze nie wiem co robić małzenstwo rodzina to moje marzenie. Wszystkie moje koleżanki ze studiów maja mężów tylko oni wcześniej mieszkali razem przed slubem. A mi to się niewidzi bo nie będę miała prawo przyjmować komunii a bez tego nie wyobrażam sobie. Nie wiem co robić. Czy ktoś z was był w podobnej sytuacji i długo czekał na wybranka wybranke.

 Tematy Autor  Data
 Kocham od wielu lat, ale on nie wie czego chce. nowy marta30 
  Re: Kocham od wielu lat, ale on nie wie czego chce. nowy Marcin 
  Re: Kocham od wielu lat, ale on nie wie czego chce. nowy
  Re: Kocham od wielu lat, ale on nie wie czego chce. nowy martaaa 
  Re: Kocham od wielu lat, ale on nie wie czego chce. nowy Katalina 
  Re: Kocham od wielu lat, ale on nie wie czego chce. nowy Dorota 
  Re: Kocham od wielu lat, ale on nie wie czego chce. nowy ja 
  Re: Kocham od wielu lat, ale on nie wie czego chce. nowy marta 
  Re: Kocham od wielu lat, ale on nie wie czego chce. nowy marta 
  Re: Kocham od wielu lat, ale on nie wie czego chce. nowy ja 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: