logo
Czwartek, 16 maja 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Do wszystkich piszących w wątku: jaki jest adres papieża.
Autor: Bogumiła z Krakowa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2014-04-21 15:58

Przed Świętem Miłosierdzia bardzo proszę Moderatorów o miłosierdzie: o wstawienie na chwilę tego jako nowy wątek, może choć jednej osobie pomoże. Współczuję Moderatorom, którzy ciągle muszą odbierać posty w wątku z 2005 roku o adres papieża. Ja już ich czytać nie mogę, a co dopiero, gdybym musiała nad nimi pracować. Ale może pomoże na chwilę?

Regina, do Ciebie, bo Ty marudzisz ostatnia, a wystarczy po prostu CZYTAĆ wątek, w którym o adres prosisz. Bo potem masz pretensje, że nikt nie odpowiedział.

1. Nikt normalny nie wchodzi do wątku z 2005 roku, tam znajdą się jedynie osoby, które szukają adresu papieża :)) i odnaleźli wątek w wyszukiwarce. Nie stawia się pytań w tak starym wątku. Stare wątki się jedynie czyta - czytamy wcześniejsze odpowiedzi.

2. Zauważ, że gdy klikamy na Katoliku na "pomoc", ten wątek się NIE POKAZUJE (pewnie jest na jakiejś setnej, dwusetnej czy tysięcznej stronie). Owszem, można Twój post zauważyć z innej pozycji, ale z kolei - gdy ktoś przeczyta pytanie w starym wątku - widzi także, że było już z 10 odpowiedzi na ten temat, po co więc pisać jedenastą , skoro nawet zadający pytanie tego nie czytają? Naprawdę Regina, jeśli widzę, że w wątku jest 10 odpowiedzi (przesadzam, ale po to, żeby dotarło), to ja nie widzę sensu odpowiadać i nie odpowiem. Adres obecnego papieża jest taki jak poprzedniego (bez względu na to gdzie nocuje). Dojdzie list i do obecnego, i do poprzedniego, wystarczy napisać o którego chodzi.

3. Jeśli natomiast mogę pomóc, to w inny sposób. Podejrzewam, że skoro zadajesz takie samo kolejne pytanie w wątku, a więc z tego wynika że nie czytałaś odpowiedzi, to pewnie siedzisz jeszcze "na drzewie" i nie chce Ci się otwierać kolejno wszystkich odpowiedzi, bo Ci szkoda czasu. Zrób więc inaczej. Wejdź do tego wątku
http://www.katolik.pl/forum/read.php?f=1&i=343840&t=96730
I nad pytaniem "Re: Jaki jest adres papieża Franciszka?" na brązowym pasku kliknij na słowa "wyświetlaj płasko". Wtedy pokaże Ci się cały wątek z wszystkimi odpowiedziami naraz. Nie będzie problemu w odszukaniu odpowiedzi. Jeśli będziesz chciała powrócić do starego sposobu czytania - to nie ma problemu. Na brązowym pasku klikniesz sobie "wyświetlaj drzewo" i znów siedzisz na drzewie.

Może to pomoże nie tylko Reginie, bo już niejeden raz widziałam w innych wątkach to samo pytanie po raz drugi. Jeśli ktoś ma zwyczaj nie czytać poprzednich odpowiedzi, to problem pozostanie, ale może ktoś tego po prostu nie wie, a rozumiem, że nie każdemu się chce klikać kilkadziesiąt razy na odpowiedzi. Sama nie znoszę "drzewa" i zastanawiam się, czy by mi się chciało wchodzić na poprzednie odpowiedzi, gdybym musiała się w to bawić.

 Re: Do wszystkich piszących w wątku: jaki jest adres papieża.
Autor: Marzena (---.ip.euro.net.pl)
Data:   2014-04-24 21:45

Dzięki Bogumiło za informacje o drzewie!
Denerwował mnie układ drzewa, a nie wiedziałam, że można 'na płasko' :D
Od razu przełączam
i pozdrawiam :) !

 Re: Do wszystkich piszących w wątku: jaki jest adres papieża.
Autor: Bogumiła z Krakowa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2014-04-24 23:43

Cieszę się, że komuś się przydało. Pomyślałam o tym, bo kiedyś w jakimś wątku okazało się, że wiele osób jeszcze nie zeszło z drzewa :DDD bo nie wiedzieli.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: