logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Wypalona w małżeństwie. Mąż mi się znudził.
Autor: Alicja (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2014-07-20 19:35

Witam, ja już nie mogę, dopadło mnie jakieś zniechęcenie do męża... lubie jak jest w pracy, jak nie ma go w domu... nie mam ochoty na seks z nim, zmuszam sie do tego, myśle wtedy ze kocham sie z innymi młodszymi bardziej męskimi... chyba juz męża nie kocham... czasami bym chciała odejść... gdybym miała gdzie i gdyby nie dzieci...dodam ze maz nie jest zły... wiem ze nie jest idealny ale stara sie, kocha mnie a ja?? dopadła mnie straszna obojętność. :( jestesmy razem 7 lat

 Re: Wypalona w małżeństwie. Mąż mi się znudził.
Autor: maaja (---.icpnet.pl)
Data:   2014-07-24 19:40

To nie jest koniec Waszego małżeństwa - to po prostu kryzys. One się pojawiają w sposób naturalny co jakiś czas. Takie falowanie. Gdy panuje kryzys trzeba mieć wiarę, że to minie, a jednocześnie wzmóc czujność i "zewrzeć szyki", żeby to co z natury jest chwilowe nie stało się chroniczne, nawykowe i zastarzałe. Po 7 latach w Wasze życie wkradła się rutyna. Może trzeba zmienić ścieżki, reakcje i patrzenie na bardziej świeże, nowe. To jest możliwe w każdym wieku. Ja i mój mąż wyszliśmy z bardzo poważnego kryzysu po 30 latach małżeństwa. Jest dobrze i wygląda, że będzie coraz lepiej. Bardzo mi pomogła umiejętność spojrzenia na niego jakby po raz pierwszy, zobaczenie tych pięknych i miłych rzeczy, które kiedyś - zakochana - widziałam w nim w narzeczeństwie. Życzę powodzenia.

 Re: Wypalona w małżeństwie. Mąż mi się znudził.
Autor: Ziuta (---.hsnet.ca)
Data:   2014-07-24 20:25

http://www.jacek-pulikowski.izajasz.pl/konferencje-mp3.html

 Re: Wypalona w małżeństwie. Mąż mi się znudził.
Autor: Elka (---.serv-net.pl)
Data:   2014-07-25 07:47

Warto poszukać w katolickich księgarniach książki na temat kryzysu w małżeństwie, czy w ogóle na temat małżeństwa. Są naprawdę dobre, z życia wzięte, momentami odkrywcze. Mnie wiele razy pomagały, gdy było źle, otwierały oczy na rzeczy, których się nie widziało, gdzie się popełniało błędy. Tańszym rozwiązaniem będzie rzeczywiście posłuchanie konferencji na ten temat (np. wspomnianego Jacka Pulikowskiego, ale też ks. Pawlukiewicza i ks. Dziewieckiego).
PS. uciekanie w fantazje erotyczne o innym mężczyźnie to jest ślepa uliczka, jeszcze bardziej odsunie cię to od męża i ukaże go w gorszym świetle.

 Re: Wypalona w małżeństwie. Mąż mi się znudził.
Autor: Izabela (---.piotrcentrum.pl)
Data:   2014-07-25 11:27

Piszesz, że mąż nie jest zły, kocha Cię, stara się, ale niestety nie jest idealny. Nie ma ideałów!!!
Kobieto, pamiętaj, że z deszczu można wpaść już tylko pod rynnę.
Idź do kościoła i w modlitwie różańcowej proś każdego dnia o pomoc Matkę Bożą w intencji Waszego małżeństwa.

 Re: Wypalona w małżeństwie. Mąż mi się znudził.
Autor: gruby (---.snel.com)
Data:   2014-07-25 14:57

Szukaj pomocy tu:
www.spotkaniamalzenskie.pl

 Re: Wypalona w małżeństwie. Mąż mi się znudził.
Autor: G_JP (---.nycmny.fios.verizon.net)
Data:   2014-07-28 23:54

Wyslij meza na wakacje. Niech sie zrelaksuje, odpocznie, nabierze nowego spojrzenia na zycie. Moze jak wroci i bedzie mial co opowiadac, wyda sie bardziej interesujacy.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: