logo
Czwartek, 09 maja 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Rodzinie męża brak chęci łączenia członków rodziny.
Autor: Justyna (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2014-09-20 22:47

Mój mąż pochodzi z wielodzietnej rodziny, rozbitej. Kiedy poznaliśmy się szybko przedstawił mnie mamie i rodzeństwu, z czasem polubiliśmy się. Ale im nasze kontakty były częstsze tym moja niechęć do nich wzrastała. Drażniło mnie w nich to, że nie szanują się nawzajem, brakowało ciepła, takiej jednosci w chwilach trudnych, wzajemnego wsparcia, drażniła mnie bezradnosć dorosłych ludzi, którzy z każdym problemem przychodzą do mamy, jak małe dzieci. Gdy siostra miała problemy z pracą winna była szefowa, kiedy drugiej siostrze nie układało się w związku winny był jej facet, jego rodzina. Jeśli mój mąż opowiedział jakąś sytuację z naszego życia, pod moją nieobecnosć, oczywiscie winna zawsze byłam ja. Przykłady można mnożyć. To spowodowało, ze odsunełam się od nich. Rożnimy się, jestem bardziej otwarta, uczuciowa, optymistyczna, nie obgaduję ludzi, raczej staram sie rozmawiać na rożne tematy. Podejrzewam, że jestem dla nich dziwna. Wiem, że przeszkadza im mój głos, to jak rozmawiam, moje wartosci, to jak prowadzę dom. Mój mąż chciałby żebyśmy mogli jak dawniej spotykać się, usiaść wspólnie przy stole. Ale już nie chcę i z ich strony tez takiej woli nie widac. Kiedyś mi na tym zależało, dla siebie, dla niego i jakos to było. Im brak takiej woli i chęci by łączyć członków rodziny. Wiedzialam, ze może czasami odbywa to się na siłę. Teraz jestem podobna do nich, nie dbam o urodziny, imieniny, rocznice, nie dzwonię, nie piszę smsow. Mieszkamy w tym samym miescie, a jego mama, nie była u nas już 8miesięcy. Co o tym myślicie?jak spędzać z takimi ludźmi świąta. Mój mąż ich odwiedza, średnio raz w tygodniu. Ale ja nie mam ochoty tam chodzić. Jego to boli.

 Tematy Autor  Data
 Rodzinie męża brak chęci łączenia członków rodziny. nowy Justyna 
  Re: Rodzinie męża brak chęci łączenia członków rodziny. nowy Joanna 
  Re: Rodzinie męża brak chęci łączenia członków rodziny. nowy Izabella 
  Re: Rodzinie męża brak chęci łączenia członków rodziny. nowy maaja 
  Re: Rodzinie męża brak chęci łączenia członków rodziny. nowy internautka 
  Re: Rodzinie męża brak chęci łączenia członków rodziny. nowy Joanna 
  Re: Rodzinie męża brak chęci łączenia członków rodziny. nowy internautka 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: