logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Czuję pustkę, jakby brakowało Boga.
Autor: karolina (15 l.) (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2014-12-06 22:34

Spowiadam się, modlę, czytam Pismo Święte. Czuję ogromną pustkę w sobie. Jakby brakowało tam Boga, jak bym była sama. Nie potrafię tego ogarnąć, jestem szarpana rozterkami i zagubiona. Co mam robić?

 Re: Czuję pustkę, jakby brakowało Boga.
Autor: biggi (---.opera-mini.net)
Data:   2014-12-07 00:37

Witaj. Być może jesteś teraz na duchowej pustyni. Jest ona po to abyś bardziej zobaczyła siebie jaka naprawdę jesteś naprawdę, co masz w sercu. A może przeżywasz tzw. Ciemną noc? Mogę cię pocieszyć że większość świętych miała tak. Dobrze jest mieć stałego spowiednika. Zwróć uwagę na jutrzejsze (II niedziela adwentu) czytania.
Z Panem Bogiem

 Re: Czuję pustkę, jakby brakowało Boga.
Autor: Mateusz (---.tvkdiana.pl)
Data:   2014-12-07 18:04

Spowiadasz się, modlisz, czytasz Pismo Święte.... hmm, brakuje częstej Eucharystii. Skoro jesteś po spowiedzi, zapraszaj Jezusa do swojego serca jak najczęściej. To najlepsze lekarstwo na pustkę duchową.
Z Bogiem

 Re: Czuję pustkę, jakby brakowało Boga.
Autor: pomidorek (---.7.ftth.classcom.pl)
Data:   2014-12-07 18:42

A wspólnota - Kościół?

 Re: Czuję pustkę, jakby brakowało Boga.
Autor: Franciszka (213.158.222.---)
Data:   2014-12-07 23:03

Za dużo skupiasz się na swoich emocjach, a za mało na Panu Bogu i innych ludziach. Może rzeczywiście brakuje Bogu w twoim sercu, bo Go tam nie zapraszasz. Szukaj Boga wszędzie, w całym swoim codziennym życiu. Sama praktyka religijna nie wystarczy. Działaj aktywnie we wspólnocie religijnej, w jakiejś grupie osób w swoim wieku. Spotykaj się z ludźmi, staraj się im dawać z siebie, ile możesz, a nie tylko brać. Zainteresuj się swoimi bliskimi: rodzicami, rodzeństwem, może dziadkami, w czym im możesz pomóc, może w zajęciach domowych. Myśl kreatywnie, czym możesz wypełnić swój wolny czas, by nie rozmyślać za dużo nad sobą.
W ten sposób napełnia się swoje wnętrze Bogiem.

 Re: Czuję pustkę, jakby brakowało Boga.
Autor: joannaa (---.as13285.net)
Data:   2014-12-07 23:12

Co robic? Modlic sie zeby sie odmienilo ;-). Normalnie opowiedziec Bogu o tych odczuciach. Dokladnie tak jak tu napisalas lub jeszcze wiecej. Chcesz zeby Bog byl Ci bljski? Traktuj Go jak bliska osobe ;-). Jest Osoba, jest Tata ;-).

 Re: Czuję pustkę, jakby brakowało Boga.
Autor: karolina (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2014-12-07 23:15

Dziękuję za każdą udzieloną mi radę :-D

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: