logo
Sobota, 27 kwietnia 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Jak zawierzyć Bogu całe zdrowie?
Autor: Klaudus95 (176.116.205.---)
Data:   2014-12-21 22:37

Witam wszystkich serdecznie. Od malego mam powazne problemy ze sercem mialam juz 4 operacje i mialam nie zyc lub byc calkowicie sparalizowana. Dzieki Panu ktory dokonal cudu ciesze sie dzisiaj zyciem. Niestety od niedawna moje problemy powrocily. Odczuwam ponowne dlugie klucia w sercu i zaczelam sie tym martwic. Najblizsza wizyte mam za 2 tygodnie a moje pytanie brzmi w jaki sposob zwrocic sie z tym do Pana? jak Mu zawierzyc cale zdrowie?

 Re: Jak zawierzyć Bogu całe zdrowie?
Autor: Joanna (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2014-12-22 05:23

Klaudus, mogę Ci jedynie współczuć, ze w młodym wieku borykasz się z takim problemem zdrowotnym. Co do twojego pytania, to mówiac szczerze, forma zawierzenia nie ma znaczenia, gdyż zdrowie i życie Twoje, jak i każdego z nas jest i tak w pełni zależne od Boga, niezależnie, a czasem pomimo starań naszych i naszych lekarzy. Pozostaje Ci ufać, ze Bóg ma dla Ciebie tutaj jeszcze wiele zadań i radości , i tę ufność w modlitwie wyznawaj. Ja w każdy razie takiej nadziei bym się trzymała. I to niezależnie od terminu wizyty, bo zdaje się, ze większą wagę przywiązujesz do mozliwości lekarza niz Boga.

 Re: Jak zawierzyć Bogu całe zdrowie?
Autor: dobra rada (---.17-3.cable.virginm.net)
Data:   2014-12-22 11:14

Dobra rada - nie przejmować się, być przygotowanym. Żyję tak już ponad 50 lat (o wiele za długo), też po operacji. I się cieszę że prawdopodobnie ominie mnie ten rodzaj śmierci, który grozi pozostałym bliźnim. Kiedyś na coś trzeba przecież umrzeć.

 Re: Jak zawierzyć Bogu całe zdrowie?
Autor: Iza (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2014-12-22 12:44

Najpierw pojednac sie z bliznimi (wybaczyc i prosic o wybaczenie tych, ktorym to Ty zawinilas). Potem podziekowac Bogu za wszystko, co uczynil dla Ciebie dotychczas i za to, co jeszcze dla Ciebie uczyni, nie tylko w kwestii zdrowia. Potem z wiara wyznac prosbe i z ufnoscia czekac na jej spelnienie, w miedzyczasie uwielbiajac Pana Boga dlatego, ze jest Bogiem. Powtarzac co najmniej raz dziennie przez cale zycie.

 Re: Jak zawierzyć Bogu całe zdrowie?
Autor: słonko (---.dynamic.chello.pl)
Data:   2014-12-24 07:04

Modlitwa zawierzenia, to ufna prośba skierowana do Boga z nadzieją na jej spełnienie, to oddanie, powierzenie Bogu siebie, swego życia, zdrowia i wszystkich spraw ... Najważniejsza jest tu ufność.
Mogłabym polecić Balsam Miłosierdzia - dla duszy i ciała. Tę modlitwą inspirowaną słowami św s. Faustyny modlę się codziennie o uzdrowienie wewnętrzne np. wspomnień. Modlitwa o miłosierne serce (rozumiane w sensie duchowym)dołączona do tego Balsamu wydaje mi się może być odmawiana także w problemach ze słabym zdrowiem (treść tej modlitwy między innymi "błogosław je [serce], by służyło mi przez wiele lat w zdrowiu i sile",
Balsam Miłosierdzia można otrzymać w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Krakowie Lagiewnikach.
informacje o nim na stronie: http://www.milosierdzie.pl/lagiewniki/index.php/pl/balsam-milosierdzia.html#.VJpWaAAg

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: