logo
Czwartek, 16 maja 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Modlitwa wieczorna - przed snem czy wcześniej?
Autor: Suniva (78.8.25.---)
Data:   2015-04-05 23:47

Modlitwa wieczorna/nocna przed samym snem, czy można odmówić modlitwę-zrobić coś-iść spać?

Czasem zasypiam bez modlitwy, gdy nie mam sił na nic, tylko iść spać.

 Re: Modlitwa wieczorna - przed snem czy wcześniej?
Autor: Beata (---.1000lecie.pl)
Data:   2015-04-06 01:21

można, nie widzę problemu.
Jeśli zasypiasz ze zmęczenia, spróbuj pomodlić się, zanim poczujesz się znużona/y.

 Re: Modlitwa wieczorna - przed snem czy wcześniej?
Autor: Jadwiga (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2015-04-06 09:20

Modlitwa to spotkanie z Przyjacielem, o którym wiem, że mnie miłuje (wg św. Teresy od Jezusa). Proszę sobie odpowiedzieć na postawione pytanie wstawiając zamiast słowa "modlitwa" - "spotkanie z Przyjacielem".

 Re: Modlitwa wieczorna - przed snem czy wcześniej?
Autor: AsiaBB (---.31.219.78.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data:   2015-04-06 09:35

Możesz się modlić, kiedy chcesz. Jeśli przed samym snem jesteś tak zmęczona, że nie masz na nic siły, proponuję pomodlić się wcześniej, nie traktując przy tym modlitwy jak zmówienia paciorka.

 Re: Modlitwa wieczorna - przed snem czy wcześniej?
Autor: Tionne (---.ssp.dialog.net.pl)
Data:   2015-04-06 12:03

Brak sił tez mozna ofiarować Bogu jako ofiare. I łącznie z modlitwą, nasze ludzkie niedomagania, ofiarować w naszych intencjach, bądź oddac do dyspozycji Boga.
Przed samym polozeniem sie spac, to uczy sie dzieci, odmawiac pacierz. Moze stąd utrwaliło ci się to przekonanie, ze tak trzeba. To twoja sprawa, czy zrobisz cos po modlitwie, nie ma to zadnego znaczenia.

 Re: Modlitwa wieczorna - przed snem czy wcześniej?
Autor: Suniva (---.ssp.dialog.net.pl)
Data:   2015-04-07 23:06

Wcześniej przed spaniem (jak już byłam śpiąca) robiłam tylko znak krzyża. Później jakoś o tym zapomniałam.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: