logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Szukam towarzyszenia w nawracaniu się.
Autor: Shdw (---.play-internet.pl)
Data:   2015-04-09 19:20

Witam,
Ostatnio zdecydowałem się po 3 latach wrócić do sakramentów. Jestem mocno wątpiący, ale mam nadzieję, że Prawdą jest Jezus, stąd mój powrót i chęć odnowienia realnego poszukiwania Boga. (Sakramenty mają być jedną z dróg)
Napotykam tutaj pewien problem... Widzę, że chciałbym, żeby ktoś mi towarzyszył w tym powrocie do szukania, nawracaniu się, a czuję się z tym sam. Byłem dzisiaj u spowiedzi znowu i czułem, że ksiądz nie był otwarty na rozmowę, odniósł się tylko do konkretnej moralności bez większego odniesienia do tego, jakby nie patrzeć, wyjątkowego czasu. Nie mam do niego pretensji, ale czuję, ze po ludzku chciałbym więcej, rady, świadectwa.
Piszę, bo może ktoś umie poradzić cos sensownego albo był w podobnej sytuacji. Za rady dziękuje.

Jeżeli to cos wnosi to mieszkam w Krakowie.

--------

Zachęcam do kontaktu (telefon lub wizyta w realu) z krakowskim Centrum Formacji Duchowej:
www.cfd.salwatorianie.pl
moderator

 Re: Szukam towarzyszenia w nawracaniu się.
Autor: pomi (---.7.ftth.classcom.pl)
Data:   2015-04-09 20:28

Też polecam CFD albo katechumenat przy kościele św. Marka w Krakowie (przygotowują tam dorosłych do Sakramentów świętych i pomagają tym którzy potrzebują takiej pomocy jak Ty. Poslugują tam siostry jadwiżanki księża i świeccy. Ciekawe miejsce). W tym tygodniu na Mszach świętych pewno wieczorami będą w białych szatach (takich pelerynkach ci którzy przyjęli Chrzest Bierzmowanie i pierwszą Komunię świętą. Najlepiej podejdź tam sobie i zobacz (łatwiej będzie Ci podjąć decyzję czy chciałabyś tam chodzić).

 Re: Szukam towarzyszenia w nawracaniu się.
Autor: ... (---.dynamic.chello.pl)
Data:   2015-04-10 08:10

Polecam dominikanów, może szczególnie o. Wojciecha Jędrzejewskiego i o. Jakuba Kruczka. To mądrzy i cierpliwi kapłani, którzy nie boją się trudnych i wymagających rozmów. Kontakt do nich: http://krakow.dominikanie.pl/w-krakowie/mieszkancy/

 Re: Szukam towarzyszenia w nawracaniu się.
Autor: Beata (---.dynamic.chello.pl)
Data:   2015-04-13 02:52

Udaj się tam, gdzie radzą przedmówcy. Porozmawiaj i spośród tych kapłanów wybierz osobę, która będzie Twoim kierownikiem duchowym. To taki stały spowiednik - doradca.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: