logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Chłopak nie wszystko mi mówi.
Autor: Ada (---.promax.media.pl)
Data:   2015-04-11 12:12

Mam chłopaka. Jesteśmy razem szczęśliwi, jest tylko jedno ale. Jakoś pod koniec lutego jechał z ludźmi z pracy do koleżanki z pracy na parapetówkę. Wiedziałam, że będzie alkohol, choć mi nie powiedział. I potem poszli do klubu nocnego. I się tam napił aż rzygał koło klubu. Kiedy się o tym dowiedziałam? Dziś... I to gdybym z niego tego nie wyciągnęła to bym nie wiedziała. A mi się dostało, że mam biwak klasowy i z nami w pokoju ma być kolega. I powiedziałam mu że nie jadę. I oki. A potem jeszcze w tym klubie jakaś laska do niego startowała. On powiedział jej, że jest ze mną szczęśliwy i życzy jej tego samego. A jak był na ślubie przyjaciela to do niego startowały i mówił im to samo. Ale gdybym się dziś przez przypadek nie dowiedziała to bym nie wiedziała. I gdybym to ja go o to nie pytała. Przepraszał mnie na kolanach, ale wciąż to nie daje mi spokoju. Przez to ryczałam. Co waszym zdaniem powinnam zrobić?

 Re: Chłopak nie wszystko mi mówi.
Autor: Piotr (---.centertel.pl)
Data:   2015-04-18 20:15

Posłuchaj kazań księdza Piotra Pawlukiewicza. Tam znajdziesz wyczerpujące odpowiedzi.

 Re: Chłopak nie wszystko mi mówi.
Autor: Ania (---.multi.internet.cyfrowypolsat.pl)
Data:   2015-04-18 21:05

Może powinnaś mu zaufać. Zaufanie jest ważne w związku.

 Re: Chłopak nie wszystko mi mówi.
Autor: hanna (---.wtvk.pl)
Data:   2015-04-19 00:36

Nikt nie ma obowiązku mówić drugiemu wszystkiego. Ani mężowi, ani przyjacielowi.
Chłopak odprawia zainteresowane nim panie i świetnie. Jest lojalny. Doceniajmy to. Nie widzę powodu, dla którego miałby opowiadać w detalach, ile np. dziewcząt na czyimś weselu chciało z nim zatańczyć i z iloma zatańczył, a z iloma nie.

 Re: Chłopak nie wszystko mi mówi.
Autor: Asia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2015-04-19 19:08

Również polecam kazania księdza Piotra, bardzo mądre i sensowne. Szczerze mówiąc to chłopak nie musi ci o wszystkim opowiadać .Czy przez to, że się dowiedziałaś poczułaś się lepiej? myślę, że nie, skoro zapewnia cię o swoim uczuciu i nie zwraca uwagi na inne koleżanki, to może trzeba mu trochę zaufać. Mam wrażenie, że właśnie zaufania brakuje w waszym związku zarówno z jednej jak i drugiej strony. Pewnie jest przystojny, skoro ma takie powodzenie i na pewno nie będzie ci łatwo opanować uczucie zazdrości. Może na ślub przyjaciela powinien pójść jednak z tobą. Jeszcze te uczucia są mało dojrzałe, jeszcze potrzeba czasu wam obojgu, żeby przekonać się o ich sile i mocy. Czas pokaże.

 Re: Chłopak nie wszystko mi mówi.
Autor: Beata (---.dynamic.chello.pl)
Data:   2015-04-20 22:24

nie ryczeć

 Re: Chłopak nie wszystko mi mówi.
Autor: B. (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2015-04-23 01:00

"Przepraszał mnie na kolanach"
Należało natychmiast go podnieść z tych kolan. Relacje między ludźmi mają opierać się na wzajemnym szacunku (także w narzeczeństwie i małżeństwie).

 Re: Chłopak nie wszystko mi mówi.
Autor: EmGie (---.081015177.msitelekom.pl)
Data:   2015-04-23 09:43

Ty sama dobrze wiesz, co musisz zrobić. Tylko w spokoju posłuchaj swojego wnętrza. Pamiętaj. Nie w nerwach... w spokoju.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: