logo
Niedziela, 12 maja 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Czy Bóg dał mi ciąże za kare?
Autor: Malwina (---.kpn.net)
Data:   2015-05-23 17:19

Zaszłam w ciaże żadne testy nie chcą mi tego udowodnić, do lekarza nie mogę pójść gdyż jestem za granicą, moja kuzynka której nigdy nie lubiłam, nigdy jej nie powiedziałam dobrego słowa bardzo źle o niej myślałam, zazdrosna byłam o wszystko u niej, o relacje jej z moją mamą, ona mi nigdy nic złego nie zrobiła nigdy, a starała się o dziecko i też jest w ciązy, ja ciągle myślałam dlaczego ona nie może zajść, i myślałam,że ona o mnie źle myśli tak jak ja o niej za każdym razem ta nienawiść była za wielka, gdy dowiedziałam,sie,że moge być w ciazy pomyślałam,że to kara od Pana Boga, że nie chce tego dziecko, że go nigdy nie pokocham i zaczełam w niego wątpić chciałam się zabić, w pewnej chwili jakbym poczuła, że go nie ma przy mnie tak jakbym się go wyrzekła. Mam chłopaka który wie, że w ciązy nie mogę być, bo nie było takiej sytuacji, ale objawy są nawet brzuch już mi rośnie, Co mam zrobić żeby na nowo poczuć Boga? Nie doceniałam wczesniej życia wydawało mi się wszystko bez sensu ale teraz żałuję strasznie tego wszystkiego, żałuję, że jak byłam w Polsce nie porozmawiałam z moją kuzynką nie przeprosiłam za wszystko a miałam mnóstwo szans,

 Re: Czy Bóg dał mi ciąże za kare?
Autor: Esterka (---.165.kosman.pl)
Data:   2015-05-23 19:21

Nie rozumiem: nie było współżycia, a jest ciąża?
Jeśli rzeczywiście mimo braku współżycia masz objawy ciąży, to natychmiast idź do lekarza - zagranica, nie zagranica, ubezpieczona chyba jesteś, a mogą to być objawy choroby.
Jeśli natomiast zaszłaś rzeczywiście w ciążę - no cóż, to nie kara Boża tylko konsekwencja określonych działań.

 Re: Czy Bóg dał mi ciąże za kare?
Autor: Iza (ta wredna) (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2015-05-23 21:29

Jesli "nie bylo takiej sytuacji", testy nie wykazuja ciazy, a u lekarza nie bylas, to brzuch Ci rosnie od obzarstwa, nie od ciazy. Brzuch od ciazy zaczyna sie powiekszac w 3-4 msc. KAZDY test pokazalby ciaze, gdybys w niej byla. Ale dzieci nie pojawiaja sie na swiecie od zlego myslenia o kuzynce.

 Re: Czy Bóg dał mi ciąże za kare?
Autor: Ania (---.multi.internet.cyfrowypolsat.pl)
Data:   2015-05-24 00:05

Moim zdaniem to ciąża urojona. Powinnaś porozmawiać z psychologiem.

 Re: Czy Bóg dał mi ciąże za kare?
Autor: xc (---.158.218.48.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data:   2015-05-24 12:01

Nie mam miesiączki, patrzę w lustro i widzę, źe brzuch mi się powiększył, odczuwam mdłości (żona twierdzi, że dlatego żem za dużo zjadł sernika, ale babie nie wierzę). Robiłem sobie test i nic nie wykazał. Chyba trzeba iść do lekarza. Tylko jakiej specjalizacj? Chyba jednak psychiatra.

 Re: Czy Bóg dał mi ciąże za kare?
Autor: G_JP (---.nycmny.fios.verizon.net)
Data:   2015-05-24 17:45

Czy jest możliwość, że ktoś podał Ci kiedyś środek odurzający bez Twojej wiedzy?
Zrób jeszcze raz test. To powinno dać odpowiedź na pytanie, czy jesteś w ciąży. Oczywiście, to porada do Malwiny.

 Re: Czy Bóg dał mi ciąże za kare?
Autor: Eovina (---.29.50.34.threembb.co.uk)
Data:   2015-05-24 17:56

Takie objawy wymagają konsultacji z ginekologiem i to pilnej. Parę poważnych chorób potrafi "udawać" ciążę. jeśli okaże się w porządku to skierują Cię na konsultację psychiatryczną, która być może jest najbardziej potrzebna. Nie lekceważ tego, co się teraz z Tobą dzieje.

 Re: Czy Bóg dał mi ciąże za kare?
Autor: ~~~~ (---.17-3.cable.virginm.net)
Data:   2015-05-24 18:31

Na tytułowe: Z pewnością. Tak ciąża to w pani wypadku kara - za głupotę. Ale - na pociechę - tylko głupota panią usprawiedliwia.

 Re: Czy Bóg dał mi ciąże za kare?
Autor: Ј (---.lightspeed.austtx.sbcglobal.net)
Data:   2015-05-24 23:29

Czy zachowywałaś wstrzemięźliwość seksualną? Czy może tylko polegałaś na zapewnieniach chłopaka, że on się na tych sprawach doskonałe zna i wie jak współżyć, żeby dziecka nie było. Jeśli to drugie, to cóż... możesz być w ciąży. I nie jest to żadna Boża kara. Ponosisz tylko konsekwencje swoich zachowań – czyli kontaktów seksualnych (nie mieszaj do tego kuzynki).
Napisałaś, że testy nie wykazują ciąży. A czy jesteś pewna, że odczytałaś prawidłowo wyniki? Czy ktoś Ci w tej sprawie doradzał?
Jeśli stwierdziłaś u siebie objawy mogące wskazywać na ciążę, konieczne idź do lekarza. Niezależnie od tego, czy to faktycznie ciąża czy nie.

 Re: Czy Bóg dał mi ciąże za kare?
Autor: nieco doswiadczona (---.range86-176.btcentralplus.com)
Data:   2015-05-25 09:44

Malwinko,

Stress, wyrzuty sumienia dobijaja Ciebie i nie widzisz wyjscia z sytuacji, ale musisz podejsc do tego inaczej. Ty wolasz o milosc, o akceptacje samej siebie. Ciaza to nie choroba, to nowe zycie. To radosc. Nie zadreczaj siebie dluzej, mozesz kupic test ciazowy i zrobic go sama. Usmiechnij sie sie do samej siebie i powiedz sama sobie - DAM RADE. JA MUSZE DAC SOBIE RADE.
Moze nie bylas nigdy u ginekologa i przeraza Cie wizyta u lekarza. Na Zachodzie Europy jest inaczej. Jesli sadzisz, ze jestes w ciazy idz do lekarza rodzinnego i zostaniesz skierowana na najzwyklejsze badanie krwi i moczu, ktore potwierdzi lub nie Twoje przypuszczenia. Nie boj sie. To nie koniec swiata.
Kolejnym krokiem jest uregulowac swoje zycie. Zastanow sie, czy ten chlopak ktory jest z Toba to material na meza. Jesli tak, Slub da Ci poczucie stabilizacji i normalnosci, a wspolzycie nie bedzie wyrzutem sumienia.
Malwinko, Ty dasz sobie rade. Twoj list na tym forum jest wolaniem o pomoc. Ale badz rozwazna, Twoje sumienie Ci mowi i zapalilo sie ostrzegawcze czerwone swiatelko. Czas uregulowac wile spraw i nie zapominaj o modlitwie. Zycie w zgodzie z nauka Kosciola przyniesie Ci spokoj, ukojenie ran. Przystap do spowiedzi sw., oczysc sie z grzechow, a zobaczysz jak wielkie zaswieci Slonce dla Ciebie.

Pozdrawiam goraco i zycze Ci dobrych decyzji.
Z Panem Bogiem

 Re: Czy Bóg dał mi ciąże za kare?
Autor: xc (---.adsl.inetia.pl)
Data:   2015-05-25 11:18

Ciąża nie jest karą za nic. Jest konsekwencją kontaktów seksualnych między osobnikami dwojga płci lub efektem zabiegów zapłodnienia pozaustrojowego. Bez względu na to jaki mają one charakter, przebieg, przyczynę i tak dalej, to od momentu zagnieżdżenia się zapłonionego jaja w organizmie matki, jest to zupełnie inna kategoria, jest to NOWE ŻYCIE. Czy nam się to podoba, czy nie - mamy do czynienia z nowym człowiekiem, nowym, niepowtarzalnym i jednokrotnym bytem ludzkim. I Proszę więc udać się do lekarza aby definitywnie stwierdzić, czy rzeczywiście ma Pani do czynienia z tym nowym człowiekiem. Jeżeli tak, to trzeba przygotować się do bycia matką. I nie ma co kombinować.

 Re: Czy Bóg dał mi ciąże za kare?
Autor: a taka jedna (---.dynamic-ww-4.vectranet.pl)
Data:   2015-05-31 20:43

Wizyta u psychiatry wskazana.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: